Київ готується до бліцкригу. Українські війська мають намір вдарити по Донецьку, відсікти частину міста і нав’язати «ополченцям» вуличні бої.

Про це повідомив Костянтин Долгов — один з лідерів харківських сепаратистів, який зараз перебуває в окупованому Донецьку.

 — Я зараз перебуваю в Донецьку і бачу все, що відбувається своїми очима. Щоночі в місті чутні канонади, незважаючи на всі зусилля ОБСЄ та інших міжнародних організацій щодо стримування української агресії. Ми бачимо, як в небі над Донецьком постійно літають українські безпілотники. Так, минулої ночі над центром міста були зафіксовані чотири таких безпілотника. На південному напрямку ворог стягує сили -…. кілька тисяч військовослужбовців і бронетехніку, — розповів він.

За його словами є певна напруженість на північному напрямку — Піски, Авдіївка.

 — Все це говорить про те, що Україна готується до бліцкригу -. блискавичного удару з двох сторін по Донецьку, щоб відсікти частину міста, увійти в нього і зав’язати вуличні бої і після цього диктувати свої умови на Мінську-3 або Мінську-4, — переживає терорист.загрузка...

Читайте також

Коментарі