Паливний тендер на 17 млн грн виграла родичка Хомутинніка

ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» 7 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Альянс» на  постачання палива на суму 17, 12 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть Наші Гроші.

Упродовж року фірма повинна постачати шахтарям бензин  А-95 (10 000 л), А-92 (250 000 л) і дизель  (180 000). Станом на момент публікації результатів тендеру ціни на окремі типа палив не оприлюднені.

Власниками «ТПП «Альянс» значаться Алла Латиніна та Ірина Сопельник. Остання свого часу була прописана за однією адресою з Володимиром Івановичем Сопельником, братом Віктора Івановича Сопельника – зятя народного депутата Віталія Хомутинніка (обирався від Партії регіонів, 21 лютого 2014 р. написав заяву на вихід, наразі безпартійний, входить в депутатську групу «Відродження»). Загалом за останні сім років фірма «Альянс» виграла тендерів на 408,62 млн грн.

Єдиним конкурентом «Альянсу» на нинішніх торгах була фірма «Джерело 2006». Наразі фірма записана на 74-річну Тамару Дроздову. Разом з тим, у 2006-2011р.р. співвласником компанії був Андрій Криса, котрий у 2005-2007 р.р. був директором дочірнього підприємства «Гефест-Логістика» – ДП «Гефест», коли материнською фірмою володів «SLAV HANDEL» братів Клюєвих. У 2012 р.р. «Джерело» очолював Сергій Рюмін, він же до Криси керував «Гефестом».

Контактними телефонома «Джерела» в ЄДР вказані (062) 210-27-28,а  також (062) 340-39-91. Перший номер також зареєстрований за ТОВ «СТМ», а другий – за ще однією його фірмою «Атр.Бізнес Груп», обидві належать родині колишнього донецького губернатора Володимира Щербаня – заступником котрого певний час працював Андрій Клюєв.

Нагадаємо, у 2012 р. Віталій Хомутиннік з подачі Сергія Клюєва провів через парламент правки до митного законодавства, завдяки яким обнулили митні ставки на імпорт кремнію, необхідного для сонячних електростанцій – одного з бізнесів родини Клюєвих. Після цього Олександр Церевич – бізнес-партнер вказаного вище зятя Хомутинніка Віктора Сопельника, став співвласником фірми «Талія Солар», яка займається у тому числі виробництвом електроенергії.

Рекомендуємо прочитати

Лия Ахеджакова о Борисе Немцове: Для меня эпоха веры и даже слабой надежды закончилась пулей, которую он получил в спину

Я не была знакома с Борисом Ефимовичем, но когда-то пересекались, мы здоровались, не более того....

Це може бути цікавим

Глядачів шокував вчинок Джамали на "Голосі країни"

“Що ви з нами зробили? Чому ви нас так довго мучили і не повертали нас? Ви робили все щоб ми не повернулись....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Как Кремль попал в тупик

Да, администрация Трампа, возможно, расширит пространство для маневра российской системе персонифицированной власти, но рано или поздно американцы начнут создавать Москве проблемы....