Паливний тендер на 17 млн грн виграла родичка Хомутинніка

ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» 7 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Альянс» на  постачання палива на суму 17, 12 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть Наші Гроші.

Упродовж року фірма повинна постачати шахтарям бензин  А-95 (10 000 л), А-92 (250 000 л) і дизель  (180 000). Станом на момент публікації результатів тендеру ціни на окремі типа палив не оприлюднені.

Власниками «ТПП «Альянс» значаться Алла Латиніна та Ірина Сопельник. Остання свого часу була прописана за однією адресою з Володимиром Івановичем Сопельником, братом Віктора Івановича Сопельника – зятя народного депутата Віталія Хомутинніка (обирався від Партії регіонів, 21 лютого 2014 р. написав заяву на вихід, наразі безпартійний, входить в депутатську групу «Відродження»). Загалом за останні сім років фірма «Альянс» виграла тендерів на 408,62 млн грн.

Єдиним конкурентом «Альянсу» на нинішніх торгах була фірма «Джерело 2006». Наразі фірма записана на 74-річну Тамару Дроздову. Разом з тим, у 2006-2011р.р. співвласником компанії був Андрій Криса, котрий у 2005-2007 р.р. був директором дочірнього підприємства «Гефест-Логістика» – ДП «Гефест», коли материнською фірмою володів «SLAV HANDEL» братів Клюєвих. У 2012 р.р. «Джерело» очолював Сергій Рюмін, він же до Криси керував «Гефестом».

Контактними телефонома «Джерела» в ЄДР вказані (062) 210-27-28,а  також (062) 340-39-91. Перший номер також зареєстрований за ТОВ «СТМ», а другий – за ще однією його фірмою «Атр.Бізнес Груп», обидві належать родині колишнього донецького губернатора Володимира Щербаня – заступником котрого певний час працював Андрій Клюєв.

Нагадаємо, у 2012 р. Віталій Хомутиннік з подачі Сергія Клюєва провів через парламент правки до митного законодавства, завдяки яким обнулили митні ставки на імпорт кремнію, необхідного для сонячних електростанцій – одного з бізнесів родини Клюєвих. Після цього Олександр Церевич – бізнес-партнер вказаного вище зятя Хомутинніка Віктора Сопельника, став співвласником фірми «Талія Солар», яка займається у тому числі виробництвом електроенергії.

Рекомендуємо прочитати

Я не стал бы держать пари, что Трамп через год все еще будет президентом, - Джеффри Сакс

(c) AFP 2017Поведение Трампа на международной арене вызывает недоумение у многих европейских политиков....

Це може бути цікавим

Уличный шум снизил вероятность беременности

На вероятность беременности влияет множество факторов....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Стивен Хокинг призвал человечество как можно скорее покинуть Землю

«Человечество должно готовиться к колонизации Марса и Луны», – заявил Хокинг в ходе выступления на Международном фестивале науки и искусств Starmus IV в Норвегии....