В Київській області запрацює портал з онлайн-інформацією про всі земельні ділянки

До кінця літа в Київській області буде створено геопортал регіону, задопомогою якого в режимі онлайн можна буде отримати інформацію про будь-яку земельну ділянку (її цільове призначення, розмір, власника).

Це унікальний для України проект, повідомив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе під час відкритої дискусійної панелі «СТОП Корупції в Київській області –від слів до дій», яка відбулася 16 квітня в «Українському домі».

«Зараз інформація про земельні ділянки закрита, і чиновники, користуючись цим, зазвичай зловживають, вводячи в оману людей казками про те, що і як потрібно будувати на певній ділянці. Створення геопорталу області значною мірою зменшить можливості для корупції», –зазначив Лев Парцхаладзе.

Він також розповів, що в рамках реалізації плану боротьби з корупцією Київська облдержадміністрація спільно з партією «Солідарність» розпочала проект «Правовий порадник». На базі офісів партії в області відкрито пункти безкоштовної юридичної допомоги (вже більше 20-ти, а всього буде працювати 37 юридичних приймалень), в яких надаються безкоштовні консультації з різних питань. Працює гаряча телефона лінія (044) 578-00-04 для збору скарг на корупцію в колишньому Держземагентстві, Держреєстрі, Державній архітектурно-будівельній інспекції, управліннях архітектури і містобудування.

Також, за словами Л.Парцхаладзе, в дозвільних центрах поширюються інформаційні буклети про особливості проходження дозвільних та погоджувальних процедур. Крім того, будуть проводитися семінари з роз'яснення нюансів отримання дозволів і погоджень (22 квітня – у Броварах, 28-го – в Білій Церкві та Вишгороді).

«Коли люди не знають своїх прав і можливостей –це додаткова нагода для зловживань. У нас в країні дужебагато популізму стосовно боротьби з корупцією. Ми хочемо системних змін. Ми розбираємося в кожному окремому випадку детально, але прагнемо до того, щоб вирішувалися не тільки окремо взяті проблеми, а була системна робота над усуненням службових зловживань», –зазначив Лев Парцхаладзе.

Рекомендуємо прочитати

У Мінську досягнуто домовленості про припинення вогню на Донбасі

Спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі з Донбасу Мартін Сайдік заявив, що на засіданні в Мінську погоджено припинення вогню на Донбасі....

Це може бути цікавим

Лещенко розповів, чого найбільше боїться Порошенко

Усі антикорупціонери повинні бути разом на наступних виборах, коли би вони не відбулися....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Одіозний російський депутат оконфузився під час ток-шоу

"А ви знаєте, що 80% педофілів гомосексуальні? Я вам це кажу як практик», - сказав Мілонов....