В Київській області запрацює портал з онлайн-інформацією про всі земельні ділянки

До кінця літа в Київській області буде створено геопортал регіону, задопомогою якого в режимі онлайн можна буде отримати інформацію про будь-яку земельну ділянку (її цільове призначення, розмір, власника).

Це унікальний для України проект, повідомив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе під час відкритої дискусійної панелі «СТОП Корупції в Київській області –від слів до дій», яка відбулася 16 квітня в «Українському домі».

«Зараз інформація про земельні ділянки закрита, і чиновники, користуючись цим, зазвичай зловживають, вводячи в оману людей казками про те, що і як потрібно будувати на певній ділянці. Створення геопорталу області значною мірою зменшить можливості для корупції», –зазначив Лев Парцхаладзе.

Він також розповів, що в рамках реалізації плану боротьби з корупцією Київська облдержадміністрація спільно з партією «Солідарність» розпочала проект «Правовий порадник». На базі офісів партії в області відкрито пункти безкоштовної юридичної допомоги (вже більше 20-ти, а всього буде працювати 37 юридичних приймалень), в яких надаються безкоштовні консультації з різних питань. Працює гаряча телефона лінія (044) 578-00-04 для збору скарг на корупцію в колишньому Держземагентстві, Держреєстрі, Державній архітектурно-будівельній інспекції, управліннях архітектури і містобудування.

Також, за словами Л.Парцхаладзе, в дозвільних центрах поширюються інформаційні буклети про особливості проходження дозвільних та погоджувальних процедур. Крім того, будуть проводитися семінари з роз'яснення нюансів отримання дозволів і погоджень (22 квітня – у Броварах, 28-го – в Білій Церкві та Вишгороді).

«Коли люди не знають своїх прав і можливостей –це додаткова нагода для зловживань. У нас в країні дужебагато популізму стосовно боротьби з корупцією. Ми хочемо системних змін. Ми розбираємося в кожному окремому випадку детально, але прагнемо до того, щоб вирішувалися не тільки окремо взяті проблеми, а була системна робота над усуненням службових зловживань», –зазначив Лев Парцхаладзе.

Рекомендуємо прочитати

В Киеве рейдеры хотели захватить здание стоимостью 120 млн грн

В Киеве прокуратура не позволила захватить имущественный комплекс стоимостью 120 миллионов гривень....

Це може бути цікавим

До дня хрещення Київської Русі-України повністю реставровано пам’ятник князю Володимиру

У результаті неодноразових актів вандалізму, які зазнавав монумент князю Володимиру Святославовичу, минулого року було пошкоджено антикорозійне покриття пам’ят....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві оголошено штормове попередження

Вдень 27 липня в Києві очікуються грози та шквали 15-20 м/с....