В Києві спрощено процедуру оформлення субсидій

В Києві спрощено процедуру оформлення субсидій

Процес оформлення субсидій має бути якісним і швидким. Ми спростили механізм їх оформлення і скоротили кількість необхідних документів до двох. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко після інспекції роботи центру соціального захисту населення у Солом’янському районі столиці.

“Зараз я відвідав один з центрів соціального захисту у Солом’янському районі, де відбувається, зокрема, оформлення субсидій. Зараз за день звертається близько 100 людей, але ми розраховуємо, що буде набагато більше. Ми повинні підготуватися, щоби процес оформлення субсидій був комфортним. Ми запропонували, що до тих людей, які не мають можливості прийти, працівники центру будуть виїжджати додому і допомагати оформити субсидію. Також працює гаряча лінія. ЖЕКи розповсюдили оголошення, яким чином можна оформити субсидію і які документи для цього потрібні. Максимально спрощені всі умови — щоби люди могли оформити субсидію потрібні лише заява та декларація про доходи”, — зазначив Віталій Кличко.

Мер також розповів, що в четвер на сесії Київради з міського бюджету додатково виділили 3,5 млн грн, щоби управління соціального захисту могли придбати канцелярські товари — конверти, марки, картриджі та інші необхідні матеріали — для роботи з тими, хто звертається за субсидіями.

“Ми робимо все, щоби зменшити фінансове навантаження на киян. Водночас, дуже важливо, щоби люди не переплачували. Ціни підвищилися на комунальні послуги — на газ, водопостачання, тепло. І я звернувся до монополістів з тим, що рахунки, які вони виставляють, повинні бути обґрунтованими”, — наголосив Віталій Кличко.

Мер також відзначив, що міська влада виділила зі столичного бюджету 50 млн грн. на встановлення теплових лічильників, які дозволяють економити до 30% тепла, а відповідно, і коштів. І відзначив, що до нового опалювального сезону “Київенерго” повинне зробити так, щоби в кожному будинку стояли такі лічильники.загрузка...

Читайте також

Коментарі