Один із лідерів терористів, так званий «голова ЛНР» Ігор Плотницький готує шляхи для відступу в Росію. Про це заявив заступник командувача АТО полковник Валентин Федичев, повідомляє «24 канал».

Плотницький гарячково шукає способи отримання «індульгенції» і порятунку від майбутнього гніву ошуканих луганчан, зазначив Федичев. За його словами, захист від цього гніву сепаратист бачить лише за «частоколом» російських багнетів і навіть боїться своїх місцевих бойовиків.

«Плотницький «молиться» на кожну чергову колону з російським озброєнням і бойовою технікою, а також з російськими солдатами. Він панічно боїться, що хтось чи щось може перешкодити цьому», — підкреслив полковник.

Силовик повідомив, що нещодавно «голова ЛНР» для встановлення повного особистого контролю над захопленим прикордонним пунктом «Довжанський», наказав роззброїти бойовиків, які там перебували.

«Плотницькому вкрай необхідно зараз своє «вікно» в Росію. Час його «режиму» на Луганщині невблаганно спливає, треба готуватися «драпати» і вивозити награбоване», — пояснив Федичев.загрузка...

Читайте також

Коментарі