46% росіян не хотіли задавати президенту РФ Володимиру Путіну питання, вважаючи пряму лінію «показухою» і не сподіваючись отримати відповідь. Про це свідчать результати опитування фонду «Общественное мнение» (ФОМ), яке проводили 11-12 квітня серед 1500 респондентів в 43 регіонах РФ, пише Українська правда з посиланням на «Комерсант».

72% опитаних знали, що 16 квітня Путін проведе пряму лінію. 27% росіян були не в курсі цього.

Більше інших про підготовку прямої лінії були поінформовані росіяни старше 60 років (86% у цій віковій групі). Дивитися спілкування президента з населенням планували 59%, частіше інших про це заявляли теж люди похилого віку (81% серед них).

Чверть опитаних не збиралася дивитися пряму лінію.

46% опитаних не хотіли задавати Путіну питання, тому що «все одно на всі він не встигне відповісти». Пряма лінія, на їхню думку, – «це все показуха», «нічого на краще не зміниться».

Питання про добробут громадян хотіли б поставити своєму президенту 15% росіян. Їх, зокрема, цікавили теми «боротьби зі зростанням цін», «підвищення зарплат», а також «можливості поліпшення життя людей у цілому».

Ще 10% запитали б президента про соціальні виплати й пільги, 4% – про економічні проблеми, по 3% – про боротьбу з корупцією, про боротьбу з безробіттям, про житлові проблеми, про проблеми ЖКГ і про охорону здоров’я.

1% респондентів бажали висловити президенту «слова підтримки й схвалення його роботи».загрузка...

Читайте також