Арсен Аваков: Вбивства Бузини і Калашнікова розслідують найкращі спеціалісти

Арсен Аваков: Вбивства Бузини і Калашнікова розслідують найкращі спеціалісти

Про це він написав у соцмережі.

«Зухвале вбивство Олеся Бузини в Києві — розслідується з усією ретельністю кращими фахівцями карного розшуку. Компетентно і з залученням всього можливого потенціалу, що знаходиться в розпорядженні міліції та інших силових структур. МВС обов’язково відкрито представить результати розслідування, яке розраховуємо, буде ефективним. Те ж стосується і розслідування у справі про вбивство Олега Калашникова», — відзвітував глава МВС.

Він також прокоментував «путінський слід» у цьому вбивстві: «Що стосується істерик «путіноїдів» та обслуговуючої їх преси. Чи не Путіну битися в «праведному гніві» і вказувати, як розслідувати кримінальні злочини в Україні. Я не чув його заяв, коли профінансовані з Росії терористи, на протипіхотній міні російського ж виробництва МОН-100 підірвали в центрі Харкова мирну демонстрацію, вбили і поранили людей».

Аваков доповів, що вбивці  співзасновника сайту «Обком» Сергія Сухобока вже встановлені, затримані та викриті. Двоє — вже у в’язниці. Мотиви та обставини цього вбивства — побутова сварка на тлі алкогольного сп’яніння. Матеріали готуються до суду.загрузка...

Читайте також

Коментарі