Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман вирішив «поставити крапку» в питанні про зарплати народних депутатів України.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«6 109 гривень. Це розмір заробітної плати народних депутатів з 1 квітня. Хочу, врешті-решт, поставити крапку у спекуляціях на цю тему», — пише Гройсман.

Він пояснив, що відповідно до статті 33 закону України «Про статус народного депутата України», заробітна плата народних депутатів прирівняна до заробітної плати членів Кабінету міністрів України.

За його словами, до 1 квітня діяло обмеження заробітної плати семи мінімальними окладами для членів Кабміну, народних депутатів, інших посадових осіб, що склало 8 526 гривень, яке дійсно скасовано 2 березня цього року.

«У той же час, ще раніше, постановою Кабінету міністрів України від 14 лютого 2015 р. № 43 «Питання оплати праці членів Кабінету Міністрів України, керівників центральних органів виконавчої влади та інших державних органів у 2015 році» встановлено, що у 2015 році місячна заробітна плата народних депутатів України нараховується в розмірі посадового окладу членів Кабінету міністрів України, що становить на сьогоднішній день 6109 гривень. У відповідності з цим я підписав розпорядження, яким з 1 квітня розмір заробітної плати народних депутатів становить 6 109 гривень», — написав спікер парламенту.

Раніше колишній депутат від партії «Батьківщина» Андрій Павловський заявив, що депутатам Верховної Ради України з 1 квітня підвищили заробітну плату з близько 6,5 тис. грн. до 17,5 тис. грн на місяць.загрузка...

Читайте також