Ймовірність повномасштабної війни терористичного формування «ДНР» з Україною дуже висока, і оцінюється її «головою» Олександром Захарченко в 90 відсотків. Про це він розповів в інтерв’ю Bloomberg, повідомляє «Дзеркало Тижня».

«Ворог активно готується до наступальних дій … Ніхто не хоче повертатися в Україну під будь-яким приводом. Я навіть не можу собі уявити, як це відбувається. Основні розбіжності між нами і Києвом не зникають. Насправді вони стають сильнішими щодня», — сказав Захарченко, вкотре звинувативши в порушенні мінських домовленостей виключно українських військових.

Він також підтвердив плани захопити Маріуполь. «Ми звільнимо наших співвітчизників», — пообіцяв Захарченко, додавши, що «ДНР» має армією в 23 тисяч бойовиків і тридцятитисячний резервом.

Ватажок «ДНР» назвав і основну мету терористів — об’єднання з Росією. «Ми вважали, вважаємо і вважатимемо себе частиною Радянського Союзу, Росії», — уклав він.

Місцевим сепаратистським ЗМІ Захарченко заявив сьогодні, що це українська влада готується до нового етапу військової операції на території «ДНР», про що свідчить скупчення техніки на лінії зіткнення і прорив ВСУ в районі Донецького аеропорту і селища Спартак, який нібито мав місце вчора. За його словами, близько 300 українських військовослужбовців були поранені, і 80 одиниць техніки знищені, передає ДАН.загрузка...

Читайте також

Коментарі