Син підполковника збудував будинок на місці казарми

Суд розірвав договір оренди військового майна ТОВ «Фірма Ветеран Збройних сил». Про це свідчить рішення Господарського суду Одеської області від 31 березня, пишуть Наші Гроші.

Військова частина А2171 звернулася з позовом про розірвання договору через заборгованість в сумі 57 тис грн. (включаючи пеню та інфляційні втрати), а також повернення орендованого майна.

Йдеться про приміщення військового містечка №203 в Одесі, 6-й кілометр Овідіопольської дороги. Договір оренди підписали у 2003 р. строком на 15 років. В оренду передали казарму-штаб – площею 487,2 кв.м, гараж – площею 306,54 кв.м. Сьогодні вказана у договорі казарма не існує, а гараж використовується під склад.

Свого часу казарму і гараж орендар розібрав, посилаючись на їх незадовільний стан, і звів на цьому місці будинок (628,8 кв.м) і новий гараж (307,8 кв.м), право власності на які оформив на себе. Військова частина стверджувала, що стан об’єкта оренди змінено без її відома, будівлі зведено на землях оборони без її згоди. Попри ці заперечення, у 2009 році суд визнав право власності на казарму і гараж за ТОВ «Фірма Ветеран Збройних сил». Військова частина через суд добилася компенсації знищення казарми в розмірі 31 тис грн.

На суді щодо розірвання договору оренди «Фірма Ветеран Збройних сил» посилалась на судове рішення 2009 року, яким визнано її право власності на казарму. Фірма стверджувала, що не має заборгованості, бо самостійно розраховувала орендну плату, вважаючи, що має сплачувати тільки за гараж. Водночас, як було зазначено вище, у 2009 році суд визнав право власності фірми як на казарму, так і на гараж. З яких підстав гараж залишався в оренді невідомо.

Суд зауважив, що розмір орендної плати може змінюватися тільки через зміни до договору, що вносяться за взаємною згодою сторін. Тому суд визнав наявність заборгованості, розірвав договір і стягнув з ТОВ «Фірма Ветеран Збройних сил» заявлені 57 тис грн. Щодо повернення орендованого майна, то суд зобов’язав повернути тільки гараж, оскільки казарма вже розібрана.

«Фірма Ветеран Збройних сил» належить депутатам Одеської міської ради Віктору Наумчаку і Андрію Терновському. Раніше обоє входили до фракції Партії регіонів.

Наумчак є співзасновником фірми «Одєтекс», що виробляє меблеві тканини. Терновський має фірму «Мебтекс», що також займається меблями. Батько Віктор Наумчака – Анатолій Наумчак – у минулому військовий, має звання підполковника. У 2014 році Віктор Наумчак балотувався до Верховної ради від Блоку Петра Порошенка, але не пройшов.

Рекомендуємо прочитати

Киевлянин сломал ногу из-за столичных тротуаров

Житель столичного района Отрадный сломал ногу из-за разбитых тротуаров....

Це може бути цікавим

В Киеве мост Патона будут восстанавливать после ДТП

Киеве временно ограничат движение на мосту им....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Создание «Малороссии»: провокация со стороны Москвы

После Новоросcии — теперь еще и Малороссия....