Кличко розповів про новий літак від заводу "Антонов"

Створення і продаж на світовому ринку нового літака АН-178 - це, насамперед, крок уперед нашої економіки і значний крок у євроінтеграційному напрямку України. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на урочистій церемонії завершення побудови та передачі на випробування літака АН-178.

"Я неодноразово бував у вас на підприємстві і сьогодні хочу привітати вас зі справжньою подією у вітчизняному літакобудуванні – завершенням побудови та початку випробувань нового транспортного літака Антонов-178, - сказав Віталій Кличко. - Це – і робочі місця, і нові надходження до держбюджету, адже у виробництві АН-178 задіяні понад 30 українських підприємств. Крім того, це – великий  крок в євроінтеграційному напрямку. Бо понад 200 компаній з 14 країн світу, у тому числі Великої Британії, Німеччини, Франції та Голландії надають свої комплектуючі вироби для нашого АН-178. Саме так, через спільну реалізацію масштабних комерційних програм, і повинні йти реальні інтеграційні процеси", - наголосив мер Києва. Кличко зазначив, що незважаючи на складний час і багато перепон, трудовий колектив зробив великий крок вперед, важливий для підприємства, міста Києва і для нашої держави. "Хочу привітати кожного з вас, хто доклав свої зусилля, свій досвід, знання, енергію, щоби ця презентація відбулася. 7 травня будуть повітряні випробування цього літака. Буду дуже вдячний, якщо зможу взяти у них участь", - сказав Київський міський голова. Мер також висловив сподівання, що цей літак використовуватиметься не тільки в Україні, а й в багатьох інших країнах. "Я щойно отримав інформацію, що вже є попередні замовлення. Велика справа - побудувати літак, дуже важливо запустити в повітря і не менш важливо - щоби був попит на ці літаки, які мають історію, встановили багато світових рекордів. Хочу побажати подальших успіхів у реалізації цього проекту. Це сьогодні дуже важливий крок для всіх нас", - відзначив Віталій Кличко. Він також підкреслив, що нагальне питання сьогодні - обороноздатність України. І зауважив, що на базі цього комерційного літака, «Антонов» за завданням Міноборони України, почав створення його військово-транспортної версії. "Прийняття цієї машини на озброєння підвищить мобільність нашої армії та наблизить її до сучасних стандартів", - сказав Кличко.

Рекомендуємо прочитати

Вандалы ограбили могилу украинской поэтессы

На Байковом кладбище неизвестные ограбили могилу выдающейся украинской поэтессы Леси Украинки....

Це може бути цікавим

Джамала тричі виступить на сцені Євробачення 2017

Українська співачка Джамала продовжує активно готуватися до пісенного конкурсу Євробачення 2017, яке відбудеться в Києві у травні....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Депутат назвал ворами всех, кто поддержал Мартыненко

Народный депутат Украины Сергей Лещенко назвал ворами всех, кто поддерживает Мартыненко....