Українські партизани розповіли про плани терористів

Український партизан на Донбасі, відомий як Johan Karlsen розповів в Facebook про плани терористів і можливі варіанти подальших подій.

«Поки всі дивились на розвеселе вогняне шоу в Сибіру і танець "бджілок", то під шумок «провтикали» розгортання польових госпіталів 3-го ешелону (під виглядом МНС, Червоного Хресту та ін.). А також активізацію інженерних військ, підрозділів РЕБ і підрозділів РХБЗ. На окупованій території Донецької та Луганської областей «намалювалися» комплекси автоматичного управління тиловим забезпеченням. Це побічно вказує на те, що російські терористи не чекають, що на окупованих територіях почнуться якісь бойові дії», - написав партизан.

За його словами, зі сказаного випливає, що 3-й ешелон оборони противника перемістився ближче.

«З'явилася Руда Собака з гарячими кавказькими хлопцями в районі Новоазовська. Чекаємо з нетерпінням на екранах Youtube новий сезон "Моторола і кореша". Значить один з відволікаючих ударів буде вектор Новоазовськ-Маріуполь, який перетворять на чергове істеричне шоу, щоб попудрити мізки диванним істеричкам. І поки ті будуть істерично волати, провести реальний удар в іншому місці. Якщо інший брателло, на прізвисько Гіві, спливе в Дебальцевому, то другий відволікаючий удар можливо буде в районі Артемівська. І відповідно очікуватиметься конкурентний серіал "Гіві і кореша", який буде конкурувати з моторолером за приз глядацьких симпатій», - вважає боєць.

За його словами, підтвердилися «ймовірні мішені для удару: Харків чи Одеса. Більш ймовірний удар на Харків. У будь-якому разі, російським терористам терміново потрібні нові території, які можна буде розграбувати, бо гроші мають властивість закінчуватися дуже раптово».

«Російські терористи, незважаючи на останні успіхи, все одно позбулися найголовнішого: розвитку ініціативи. Будь-яке просування буде дуже важким, важким і кривавим. Але це за умови, що наші не передаватимуть території за актом прийому-передачі, а битимуть їх по повній програмі», - вважає він.

Партизан вважає, що останній конвой тилового забезпечення терористів можливо виявиться останнім взагалі, бо в Кремлі вже не надто хочуть фінансувати терористів.

Рекомендуємо прочитати

Як відміна переліку "нежіночих професій" вплине на роботу жінок на шахті

Відміна списку професій, які заборонено обіймати жінкам, є позитивною ініціативою, оскільки дозволить робітницям, які раніше працювали на таких роботах нелегальн....

Це може бути цікавим

Чем грозит Украине бездействие в вопросах социальной политики

Для Украины стратегическая цель всех пакетов помощи выходит далеко за рамки макроэкономической стабилизации....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Под Киевом состоялся показ Bloody Queen by MILANIA

Линия одежды «Bloody Queen by MILANIA» направлена не только на то, что бы порадовать поклонников прекрасными летними платьями, но и для того, что бы ещё раз привлечь внимание ....