Українські партизани розповіли про плани терористів

Український партизан на Донбасі, відомий як Johan Karlsen розповів в Facebook про плани терористів і можливі варіанти подальших подій.

«Поки всі дивились на розвеселе вогняне шоу в Сибіру і танець "бджілок", то під шумок «провтикали» розгортання польових госпіталів 3-го ешелону (під виглядом МНС, Червоного Хресту та ін.). А також активізацію інженерних військ, підрозділів РЕБ і підрозділів РХБЗ. На окупованій території Донецької та Луганської областей «намалювалися» комплекси автоматичного управління тиловим забезпеченням. Це побічно вказує на те, що російські терористи не чекають, що на окупованих територіях почнуться якісь бойові дії», - написав партизан.

За його словами, зі сказаного випливає, що 3-й ешелон оборони противника перемістився ближче.

«З'явилася Руда Собака з гарячими кавказькими хлопцями в районі Новоазовська. Чекаємо з нетерпінням на екранах Youtube новий сезон "Моторола і кореша". Значить один з відволікаючих ударів буде вектор Новоазовськ-Маріуполь, який перетворять на чергове істеричне шоу, щоб попудрити мізки диванним істеричкам. І поки ті будуть істерично волати, провести реальний удар в іншому місці. Якщо інший брателло, на прізвисько Гіві, спливе в Дебальцевому, то другий відволікаючий удар можливо буде в районі Артемівська. І відповідно очікуватиметься конкурентний серіал "Гіві і кореша", який буде конкурувати з моторолером за приз глядацьких симпатій», - вважає боєць.

За його словами, підтвердилися «ймовірні мішені для удару: Харків чи Одеса. Більш ймовірний удар на Харків. У будь-якому разі, російським терористам терміново потрібні нові території, які можна буде розграбувати, бо гроші мають властивість закінчуватися дуже раптово».

«Російські терористи, незважаючи на останні успіхи, все одно позбулися найголовнішого: розвитку ініціативи. Будь-яке просування буде дуже важким, важким і кривавим. Але це за умови, що наші не передаватимуть території за актом прийому-передачі, а битимуть їх по повній програмі», - вважає він.

Партизан вважає, що останній конвой тилового забезпечення терористів можливо виявиться останнім взагалі, бо в Кремлі вже не надто хочуть фінансувати терористів.

Рекомендуємо прочитати

У Києві зафіксували перший літній температурний рекорд

У столиці зафіксували найтеплішу ніч за 137 років метеорологічних спостережень....

Це може бути цікавим

Парламент має намір захистити бізнес від «трудових» перевірок. Чи вдасться?

Наскільки запропоновані норми зможуть полегшити ношу бізнесу у цій сфері, – коментує Яків Гольдарб, адвокат, співзасновник Goldarb....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве сообщили о новой схеме "развода"

Мошенники придумали новую схему получения доступа к банковским данным граждан....