У Донецьк зайшли 7 танків бойовиків – Тимчук

У Донецьк зайшли 7 танків бойовиків – Тимчук

Протягом доби в зоні АТО зафіксовано переміщення 27 транспортних одиниць (з яких 9 машин — одиночне переміщення). Зокрема, в Донецьк зайшли 7 танків терористів. Про це в Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«В основному транспорт слідує «північним» маршрутом (11 одиниць) — за Дебальцеве, від Луганська через Алчевськ в сторону Єнакієвого і Горлівки. Ще дві колони пройшли: перша через Амвросіївку на Старобешеве, друга — на Сніжне», — йдеться у повідомленні.

Переміщення живої сили і бойової техніки:

— У Донецьк через Макіївку зайшли 7 танків (2 з них — відновлені після боїв у Дебальцевому). Колона проїхала з бойовою охороною (дві БМП-2).

— У районі Тельманового зафіксовані активні інженерні роботи, що проводяться бойовиками. Відзначається перекидання в даний район 4-х одиниць бронетехніки (3 одиниці — БМП-2, 1 — МТ-ЛБ).

— У Куйбишевському районі Донецька зафіксоване перекидання поповнення бойовиків (100-120 чол.). У складі підрозділу — 5 танків і 3 вантажних автомобілі, 120-мм міномети.загрузка...

Читайте також

Коментарі