Російська газета «Совет Приазовья», що видається в місті Єйську Краснодарського краю, опублікувала статтю, в якій повідомляється, що жителі селища Розсипне, розташованого в передмісті Тореза, в обмін на гуманітарну допомогу з Єйська передали в Росію фрагмент збитого торік бойовиками ДНР малазійського Боїнга-777. Про це пише Четвертая власть.

boing-2

У статті також йдеться, що фрагмент збитого цивільного літака буде доставлений в Єйськ, де стане одним з експонатів музею «Бойового братерства», який планується відкрити до 70-річчя Перемоги. Публікація «І з фрагментом малазійського «Боїнга» урочисто вийшла на першій смузі. При цьому уламок збитого літака подається газетярами, як військовий трофей.

boing

«У подяку за доставлені продукти, одяг і медикаменти жителі селища Розсипне передали єйчанам фрагмент малазійського Боїнга-777, який зазнав аварії над Шахтарським районом в липні минулого року. За однією з версій, пасажирський авіалайнер збили військові національної армії України» — йдеться у статті.

Про той факт, що за іншою, основною версією, «Боїнг» був збитий з російського «Бука» сепаратистами в газеті вирішили не згадувати.

Як відомо, малайзійський Боїнг-777 був збитий в небі над Торезом силами ППО сепаратистів ДНР, які прийняли його за український літак Ан-26. Відразу після того, як літак впав, на російському каналі «Lifenews» вийшов сюжет, в якому говорилося, що «ополченцям» вдалося збити черговий український військовий літак.

Однак, пізніше, коли стало відомо, що був збитий цивільний борт, сюжет був видалений з сайту телеканалу. Надалі «Lifenews» став стверджувати, що «Боїнг» був збитий над Україною.

Також про те, що літак був збитий саме силами «ополчення» встигли повідомити сайт «Lifenews» і лідер російських диверсантів Ігор Стрєлков. Ці пости також були видалені, коли з’ясувалося, який літак впав насправді.

boing1 boing-21

Знищення Боїнга-777 стало однією з найбільших авіакатастроф в історії людства за кількістю жертв. У ній загинуло 298 осіб.загрузка...

Читайте також