Такого результату добилась Антикорупційна група Реанімаційного пакету реформ.

Про це повідомила прес-служба організації.

 — Кримінальний Кодекс України каже чітко (Стаття 366-1. Декларування недостовірної інформаці)ї: Подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації — карається позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років…, — відзначили вони.

10996648_967121629975541_4579774466794618747_n

Саме тому Transparency International Ukraine в рамках другого етапу національної кампанії «Декларації без декорацій» спостерігає, як же посадовці країни виконують норми антикорупційного закону та які цікавинки приховують декларації посадовців.

 — Варто розуміти, що це надзвичайно важливий метод контролю та тиску. Публічна декларація – це тест на доброчесність, матеріал для незручних питань, дані для виявлення конфлікту інтересів. Слідкувати за деклараціями посадовців після подій Революції Гідності має стати звичкою кожного! — додали вони.

ТІ Україна і далі буде порівнювати задекларовані посадовцями статки з реальним стилем їхнього життя.загрузка...

Читайте також

Коментарі