Донецькі терористи звинуватили Павла Клімкіна у некомпетентності

Донецькі терористи звинуватили Павла Клімкіна у некомпетентності

Заява глави українського міністерства закордонних справ Павла Клімкіна про умови переговорів з «ДНР-ЛНР» суперечить зобов’язанням, які Київ взяв на себе в рамках Мінських угод.

Про це сьогодні заявив один з лідерів донецьких терористів, так званий  «офіційний представник ДНР в Контактній групі», «віце-спікер Народної Ради» Денис Пушилін, повідомили підконтрольні терористам медіа.

 — Мабуть, Клімкін не читав Комплекс заходів, підписаний 12 лютого в Мінську Кучмою і публічно підтриманий Порошенко. У пунктах 4 і 12 Комплексу заходів Україні наказується вступити в діалог з представниками Донбасу саме з питань підготовки виборів, узгодити з нами порядок їх проведення, — сказав терорист.

 — Тобто, самим виборам, після яких Клімкін збирається з нами говорити, повинні передувати переговори з нами про їх проведення, — підкреслив Пушилін. — Клімкіну треба прочитати Мінські документи, щоб не демонструвати всьому світу свою кричущу некомпетентність.

ЯК відомо, Клімкін заявив в ефірі українського телебачення, що в нинішніх умовах Київ не може вести діалог з керівництвом терористів. За його словами, переговори будуть можливі тільки після проведення місцевих виборів на Донбасі.загрузка...

Читайте також

Коментарі