Кличко — «Київавтодору»: Якщо знайдемо у вас корупцію — ображайтесь на себе

Кличко — «Київавтодору»: Якщо знайдемо у вас корупцію — ображайтесь на себе

Мер Києва Віталій Кличко проінспектував ремонт столичних доріг і доручив розробити програму реконструкції на наступні 5 років.

Спочатку мер Києва відвідав вулицю Магнітогорську, де триває капітальний ремонт дороги і тротуарів. В.о. генерального директора «Київавтодор» Олександр Густєлєв розповів, що на цій ділянці більше 20 років не проводилося жодного ремонту і вже неможливо було проїхати. А теперішня реконструкція до того ж дозволить розвантажити розв’язку на метро «Чернігівська».

«Цього року у нас в столичному бюджеті на капітальний ремонт і реконструкцію доріг передбачено 131 млн грн., на утримання доріг — 264 млн грн. У травні будемо проводити тендери на закупівлю спецтехніки для «Київавтодору» на суму близько 100 млн грн., — зазначив Віталій Кличко. — У нашій країні жартують: восени асфальт кладемо, а навесні він сходить разом зі снігом. Тож я просив би зробити акцент на якості робіт. Якість дорожнього покритя повинна бути на рівні Заходу — там кладуть дорогу як мінімум на 10 років«, — відзначив мер Києва.

Він наголосив на неприпустимості застосування жодних корупційних схем при ремонтах доріг. «Будемо робити перевірки. Якщо щось знайдемо — ображайтесь на себе», — звернувся  Київський міський голова до в.о. гендиректора «Київавтодору».
Мер також доручив очільнику «Київавтодору» розробити програму реконструкції київських вулиць на наступні 5 років — до 2020 року. «Щоби кияни знали, які вулиці будуть ремонтуватися цього року, які наступного, а які через 5 років. Прошу вас обирати для ремонту в першу чергу вулиці, по яких автотранспорту їздить найбільше, щоби зробити пересування громадян більш комфортним», — зазначив Віталій Кличко.

Очільник «Київавтодору» розповів, що цього року запланований 41 об’єкт реконструкції, зокрема проспект Перемоги, вулиці Васильківська, Газопровідна та інші. «Є попередня розробка і щодо інших проблемних об’єктів, які будуть ремонтуватися. Наприклад, реконструкція проспекту 40-річчя жовтня,  Шулявського шляхопроводу та ще 10 об’єктів», — розповів Олександр Густєлєв.

Мер також відвідав вулицю Братську на Подолі. Він розповів, що найближчим часом ця вулиця буде відремонтована, трамвайні рельси прибрані і покладене нове дорожнє покриття.загрузка...

Читайте також