Ярмоленко про матч з «Зорею»: Зараз не час для відчаю

Ярмоленко про матч з «Зорею»: Зараз не час для відчаю

Нападник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко прокоментував нічию з луганською «Зорею» (2:2):

— Звичайно, ми розуміємо, що відрив від «Шахтаря» став менше і нам потрібно покращувати свою гру, щоб не було осічок в наступних іграх.

— Чи допускаєте ви, що «Зоря» спеціально не боролася за Кубок, щоб набирати очки в чемпіонаті, а вас це розслабило?

— Ні, нас ніщо не розслаблювало. І мене не цікавить, віддавала «Зоря» кубок чи ні, і на що вона налаштовувалася. Я можу говорити тільки про свою команду.

— Можливо, тоді «Динамо» розслабив швидкий забитий м’яч?

— Так, це, можливо, і зіграло з нами якийсь злий жарт, розслабилися, і відразу отримали гол у свої ворота. Це стало якимось непорозумінням.

— Наприкінці першого тайму ви посварилися з Юрієм Вернидубом. У нього були якісь претензії до вас?

— Ні. Ми після гри потиснули один одному руки. Вернидуб — відмінний тренер, прекрасна людина, я до нього ніяких претензій не маю. Це спорт, емоції.

— У чому головна причина того, що «Динамо» не змогло дотиснути «Зорю»? Адже луганчани не грали в якийсь фантастичний футбол…

— Ми не показали фантастичний футбол, тому і нічия. В атаці, начебто, були моменти, але потрібно більше працювати на оборону всій команді.

— Чи допускаєте ви, що «Зорю» стимулювала третя сторона, тому команда так і билася?

— Звичайно, це наш чемпіонат, в цьому нічого дивного не було б. Я, звичайно, не можу стверджувати це на сто відсотків, але здогадуюся. Не потрібно зараз падати духом. Звичайно, нічия — поганий результат, всі хлопці зараз засмучені, і я не виняток, але треба жити далі, завтра розібрати цю гру і з піднятою головою готуватися до наступних поєдинків. Бо якщо зараз ходити і побиватися через те, що не обіграли «Зорю», можна провалити і наступні ігри. І потім втратити все те, чого домоглися протягом року.загрузка...

Читайте також

Коментарі