Став відомий повний перелік активістів, яких планували вбити проросійські терористи в Одесі

Став відомий повний перелік активістів, яких планували вбити проросійські терористи в Одесі

Стало відомо, що затримана СБУ в Одесі 9 квітня група терористів, планувала вбивство членів Координаційної ради громадських організацій Майдану Андрія Юсова, Сергія Гуцалюка та Марка Гордієнко, повідомляє інтернет-видання «Преступности нет» з посиланням на власні джерела.

Крім того, під час візиту до Одеси президент Петро Порошенко повідомив про наміри терористів вбити керівника Блока Петра Порошенка в Одесі, Олексія Гончаренка.

Також голова Служби Безпеки України Валентин Наливайченко заявляв, що співробітники спецслужби затримали двох кілерів, які вже отримали 150 тисяч «авансу» за вбивство народного депутата та громадських одеських активістів.

«СБУ має більш ретельно вивчити потенційних спонсорів тероризму в Одеській області. А аванс за вбивство лідерів одеських демократичних рухів має бути переданий на допомогу АТО», — заявила член Координаційної ради громадських організацій Майдану Яна Титаренко.

Це вже не перший замах на життя громадських активістів проросійськими терористами в Одесі, так у вересні минулого року було скоєно замах на Андрія Юсова.загрузка...

Читайте також

Коментарі