Православні бойовики привітали донеччан канонадою та освяченням танків

Православні бойовики привітали донеччан канонадою та освяченням танків

«Вранці танки на акторській площі батюшка благословляв», — в Донецьку свято Великодня затьмарили вибух на ДЗХІ, нічна канонада і ранкові «прильоти». Про це донеччани повідомляють в соціальних мережах.

«Спалах був за Панфіловським мостом великий, а зараз валить дим недалеко від заводу» — вибух в районі Донецького заводу хімічних виробів пролунав вчора близько 20 години вечора. Вибухову хвилю відчули городяни в Кіровському, Куйбишевському, Ленінському та Ворошиловському районах міста.

Через відновлення обстрілів вночі та вранці багато донеччан відмовилися від відвідування церкви. У соцмережах повідомляють про «прильоти» в лікарню і житлові квартали:
— П. Жовтневий- 21 лікарня, постраждалих немає, три міни впали на території, а одна в дах але не розірвалася
— П. Північний, вул. Артемівська. № будинку не відомий
— М-н Азотний вул. Героїв Шипки 1 — потрапляння міни, постраждалих немає
— М-н Азотний, приватний сектор вул. Писарєва — потрапляння в город, пошкоджено скління.

«Я не зрозумів — артилерія зі святом вітає?», «Калінінський Покровський 9.15.  Канонада… У храмі багато людей і дітей »,«Ж/д: практично всю ніч тихо не було, під ранок (десь з 4-5) взагалі грюкає моторошно. Щось важке як танк, але й бувають ще інші залпи з протяжними звуками»,«Абакумова: у нас зараз кошмар. Потужні вибухи чогось важкого, стрілецька недалеко. Відчутна ударна хвиля, з виттям автосигналізацій і т.п. Джерело — північ. Це і вчора було, але тихіше й далі. Зараз звуки бою наблизилися і посилилися. Чую, як сусіди вітають один одного з Великоднем, а потім обговорюють куди прилетіло. Якийсь сюр … »,«сел. Гірник (Куйбишевський р-он) до церкви ходили під великокаліберну канонаду — аеропорт, Жовтневий, Піски і т.д. Гладківка, дуже потужно і голосно»,«Бакинські-все також з 00:43 по теперішній час чуємо поодинокі важкі постійно в районі Пісок»,«Шахта Лідіївка, збиралися на ставок, приліт двох снарядів у терикон»,«Макіївка гармата, гримить на північному заході міста», — повідомляють жителі

Бойовики в поновленні вогню звинуватили, природно, українську сторону. «Сьогодні в святу ніч дві роти піхоти українських силовиків здійснили атаку на селище Жабунькі, розташоване в околицях донецького аеропорту. Сталося пряме бойове зіткнення, атака була відбита», — пише Діалог з посиланням на заяву «міноборони ДНР».загрузка...

Читайте також