Бойовики не припиняють провокації навіть у пасхальну ніч, а повітряну розвідку навіть ще більше активізували. Про це повідомив сьогодні представник Адміністрації президента з питань АТО полковник Олександр Мотузянік.

За даними української розвідки, в Горлівку щодня прибувають групи осіб призовного віку, які не є місцевими жителями. Після отримання обмундирування та зброї молоді люди вирушають у так званий «навчальний центр», який знаходиться в лісопарковій зоні поблизу Новогаврилівського машинобудівного заводу.

За словами полковника Мотузяніка, попередню добу в зоні АТО пройшли неспокійно і відзначилася поруч провокацій супротивника. Зокрема, було зафіксовано два випадки застосування бронетехніки проти українських військових.

Найбільш нестабільною була обстановка в таких точках: на Маріупольському напрямку — село Широкино, на Донецькому напрямку — район Донецького аеропорту, на Луганському напрямку — с. Жовте (Слов’яносербський район) та с. Сизе, що поблизу українсько-російського кордону.загрузка...

Читайте також

Коментарі