На боці проросійських терористів воюють казахи

На боці проросійських терористів воюють казахи

За інформацією ГІ «Права Справа» громадяни Казахстану беруть активну участь у бойових діях на території України.

Про це повідомив координатор ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов.

За його інформацією деякі громадяни РК виїжджають для участі в зону бойових дій на схід України за допомогою осіб, які займаються вербуванням і відправкою найманців.

 — Аналітичний відділ ГІ»Права Справа» володіє інформацією щодо участі в бойових діях на території Луганської області громадянина Казахстану Ігенова Нурлана Талгатовича, уродженеця міста Екібастуз, 26 років, активний учасник НЗФ «Привид», позивний «Найман«, — розповів Снєгирьов.

Він відзначив, що маршрут, за яким найманці потрапляють на територію Луганської області: м.Ростов-на-Дону-м.Краснодон-м.Луганськ.

 — В Ростові бойовикі проходять відповідні вишколи і спеціальну підготовку під керівництвом російських інструкторів, — сказав він.

Казахстаном було прийнято рішення про введення кримінальної відповідальності за участь громадян країни у іноземних збройних конфліктах.

Ст. 162-1 Кримінального кодексу Республіки Казахстан передбачає покарання позбавленням волі на строк від 3 до 7 років за участь у збройних іноземних конфліктахзагрузка...

Читайте також

Коментарі