Глава самопроголошеної «Донецької Народної Республіки» Олександр Захарченко підписав «розпорядження» про створення призовної комісії «ДНР», — повідомляється на офіційному сайті сепаратистів.

«Глава Донецької Народної Республіки Олександр Захарченко підписав розпорядження «Про створення призовної комісії Донецької Народної Республіки і призовних комісій у містах та районах, в районах міст» №45 від 8 квітня 2015р., Відповідно до вимог Закону ДНР від 13 лютого 2015р. №7 -Д «Про військовий обов’язок і військову службу». Даним розпорядженням на призовну комісію ДНР покладено організацію контрольного медичного огляду громадян, які отримали звільнення від призову на військову службу за станом здоров’я, та громадян, які заявили про незгоду з висновками про їх придатність до військової служби за результатами медичного огляду», — наголошується в повідомленні.

Крім того, на призовні комісії міст і районів, районів міст покладено обов’язок «щодо медичного огляду громадян, які підлягають призову на військову службу та прийнятті одного з рішень: надання відстрочки, звільнення від призову, зарахування в запас або звільнення від виконання військового обов’язку».загрузка...

Читайте також

Коментарі