Терористи клянуться, що не катують полонених

Терористи клянуться, що не катують полонених

Заяви про тортури військовополонених у  «ДНР» не мають під собою жодних підстав, тим більше що полонених у «ДНР» зараз немає.

Про це сьогодні повідомила так звана «уповноважена з прав людини ДНР» Дар’я Морозова.

 — Офіційно заявляю, що на території Республіки не залишилося жодного військовополоненого. Тому заяви деяких європейських, американських правозахисних організацій про те, що ми нібито катуємо полонених, інакше як маячнею назвати не можна, — переконана терористка.

Вона зазначила, що на території «ДНР» є українські силовики, які «затримані в законному порядку за підозрами у скоєнні кримінальних злочинів».

 — Зараз на території Республіки перебувають затримані українські силовики, на яких порушено кримінальні справи. Їх ми будемо судити за законами Республіки. Ця практика аналогічна тій, яку застосовує українська влада, — підкреслила терористка.

Разом з тим у  полоні донецьких сепаратистів залишається багато українських військових.

Про це заявив військовий священик, протоієрей Ігор Петренко у кафедральному соборі Стрітення Господнього (УПЦ КП) у Херсоні після подячного молебню з нагоди визволення його та інших українців з полону, передає кореспондент Укрінформу.загрузка...

Читайте також