Спрощена система отримання субсидій запрацює з 1 травня - КМДА

Разом із платіжками на оплату житлово-комунальних послуг кияни почнуть отримувати бланки заяв та декларацій для отримання субсидій. З 1 травня вступає в силу новий спрощений порядок надання субсидій, який скасовує низку обмежень щодо субсидування.

Про це під час перевірки роботи управління праці та соціального захисту населення у Дарницькому районі міста Києва заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає прес-служба відомства.

«Міська влада реалізовує спрощений механізм призначення субсидій київським родинам. Це вкрай необхідно в умовах стрімкого підвищення тарифів. Скасовано низку вимог до людей, які полегшують процедуру отримання субсидій. Кожна родина буде поінформована про можливість отримувати державну допомогу, однак отримати її зможуть лише ті, хто потребує. У кожну поштову скриньку будуть розіслані бланки заяв, декларацій та інструкцій щодо їх заповнення. Однак слід розуміти, що механізм вступає у силу з 1 травня, тому до цього часу людям нараховуватиметься допомога за старим порядком», – підкреслив він.

Він також зазначив, що виготовлення та доставка матеріалів мешканцям здійснена за рахунок організацій, які надають житлові та комунальні послуги.

Як вказано, якщо з різних причин людина не отримала зазначені матеріали, то бланки документів можна завантажити із сайту міської влади у розділі «Отримання житлових субсидій». Крім того, деталі кияни можуть дізнатися за телефоном міського контакт-центру 1551.

Заданими відомства, спрощений порядок надання субсидій населенню запроваджує наступні положення:

  • призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів: заяви та декларації (скасовується необхідність надання довідок про доходи, у тому числі й працюючих осіб);
  • запроваджується надання субсидії на 12 місяців, а не на опалювальний період, як раніше;
  • скасовується необхідність повторного звернення для отримання субсидії у разі відсутності змін, тобто автоматичне подовження;
  • усі інші відомості, що необхідні для призначення житлових субсидій (про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами) надають організації, які надають ці послуги, на запит органів соціального захисту населення;
  • якщо подано неповні чи недостовірні відомості про доходи та витрати зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб може бути відмовлено у призначенні субсидії або припинено її надання. У такому разі заявник зобов’язується повернути надмірну перераховану (виплачену) суму субсидії у подвійному розмірі.

Рекомендуємо прочитати

Рейтинг одобрения Трампа в России почти в два раза превосходит уровень поддержки Путина в США

"Более половины россиян, опрошенных в ходе недавно опубликованного исследования общественного мнения, выразили одобрение руководством Дональда Трампа в США, где ....

Це може бути цікавим

Третья мировая война начнется в 2050 году

Взгляд в будущее....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На столичной Оболони женщина просила прохожих спасти ее от демонов

На Минском массиве женщина с балкона просила прохожих спасти ее от демонов....