Правоохоронці перевірили всі київські храми та проінструктували священнослужителів

Правоохоронці перевірили всі київські храми та проінструктували священнослужителів

У Києві правопорядок на великодні свята охоронятимуть 1,2 тис. міліціонерів. Про це повідомляє прес-служба ГУМВС у місті Києві.

«Біля 140 культових споруд та прилеглих до них територій у столиці охорону громадського порядку будуть забезпечувати 1200 працівників міліції», — сказано у повідомленні.

Як вказано, напередодні свята правоохоронці відвідали усі міські храми. У бесіді із священнослужителями акцентувалася увага на негайне інформування ОВС про всі можливі правопорушення, підозрілих осіб, предметів тощо.

«Передбачено максимальне наближення нарядів міліції, особливо у вечірній час, до місць проведення заходів, на маршрутах слідування громадян. У цілодобовому режимі працюватимуть слідчо-оперативні групи та групи документування. Забезпечена готовність вибухотехнічних підрозділів«, — йдеться у повідомленні.

Працівниками Управління Державної автомобільної інспекції ГУМВС України в м. Києві забезпечуватиметься безпека дорожнього руху транспорту та пішоходів у місцях проведення релігійних заходів.загрузка...

Читайте також

Коментарі