Полк «Азов» почав боротися з аптеками

Учора «цивільний корпус полку «Азов» припинив роботу аптеки в Одесі. За словами «азовців», аптека продавала наркотичні речовини наркозалежним. Про це повідомляє прес-служба полку.

«..на території Одеси Цивільний корпус полку "Азов" припинив роботу аптеки за адресою Куликове поле,1, де тривалий час без рецепту здійснювався відпуск препаратів, що містять наркотичні речовини, зокрема такі як кодтерпін, кодепсин та інші, виготовлені на основі кодеїну», - йдеться у повідомленні.

В «Азові» стверджують, що аптека здійснювала «вільний продаж наркотичних препаратів».

«Це підтверджує величезна кількість клієнтів з характерними фізіономіями, що пробували навідались до аптеки на Куликовому полі, доки активісти Азову проводили дії із закриття даного закладу торгівлі, а також забиті порожніми упаковками з-під кодтерпіну та кодепсину навколишні сміттєві урни», - повідомили «азовці».

«До активіста Одеського Майдану звернулись мешканці прилеглих будинків з проханням вжити належних заходів, бо всім набридло спостерігати за зграями наркозалежних, а нещодавно взагалі довелось відкачувати 12-річного підлітка, якому стало зле після вживання пачки наркотичних таблеток», - йдеться у повідомленні.

«Після контрольної закупки вищезгаданого препарату, зафіксованої прихованою камерою, був викликаний наряд міліції та експертна група управління боротьби з незаконним обігом наркотиків. У ході справи ми стали свідками недосконалості нинішнього кримінально-процесуального кодексу, за яким міліція практично нічого не може робити, адже потрібна санкція суду і експертиза, які можливі лише наступного дня. А за цей проміжок часу власник аптеки має можливість спокійно вивезти або знищити усі наявні за прилавком заборонені наркотичні препарати», - вважають в «Азові».

«Вже ввечері з'ясувалось, що господар аптеки має всі шанси уникнути належної відповідальності, скинувши усю вину на продавця. Якщо ця історія завершить за таким сценарієм, то це вже буде не найгіршим результатом, адже фармацевти-реалізатори вже добре подумають, чи братись за таку брудну справу, яка може закінчитись кримінальною статтею», - додали у прес-службі полку.

Рекомендуємо прочитати

Как делать бизнес в Украине - пособие на примере дела Розенблата-Полякова

Дело Розенблата и Полякова будет занесено сразу как в международную практику борьбы с коррупцией так и в рекомендации по ведению бизнеса в Украине....

Це може бути цікавим

На украинцев в Польше совершили несколько нападений

В Польше случилось несколько нападений на украинцев....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

"Все прелести" русского быта в одной истории

Вчера в Волгоградской области РФ сотрудники ДПС заметили машину, которая сильно виляла на дороге....