На вихідних в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій частині країни переважно суха погода. У неділю в західних областях і в Карпатах удень йтиме дрібний дощ. У суботу і в неділю температура повітря вночі становитиме -1…+12 градусів, удень +10…+20. Вітер змінний, переважно західний, північний, північно-східний, північно-західний і південно-західний, 1-6 м/с.

У північних областях – сонячна погода. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Уночі від +3 до +8 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +16…+20. Вітер західний, північно-західний та південно-західний, 2-6 м/с.

У південних областях очікується сонячна погода. У суботу і в неділю в регіоні буде суха погода. Вночі від 0 до +7 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +10…+20. Вітер західний, північний, північно-західний і південно-західний, 1-6 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями. На півострові переважно без опадів. Температура повітря вночі в межах +1…+12 градусів, удень – до +14…+17. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура вночі -1…+5 градусів. Денна температура повітря складе +16…+19 градусів. Вітер західний, північно-західний, північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У західних областях – мінлива хмарність. У суботу в регіоні буде переважати суха погода, у неділю вдень буде йти дрібний дощ, але ближче до вечора він закінчиться. Температура повітря вночі до -1…+8 градусів, удень +12…+20. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні опадів не передбачається, у неділю вдень буде йти дрібний дощ, але ближче до вечора він закінчиться. Температура повітря вночі від +1 до +6, удень – від +16 до +18 градусів. Вітер переважно східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – сонячна погода. У суботу і в неділю в регіоні буде переважати суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +2…+10 градусів, удень +17…+21. Вітер північних, північно-західних і північно-східних напрямків, 1-4 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі