Київська фото-культурна “Реанімація” переїхала в Одесу

Культурний фотографічний центр PhotoCULT представляє виставку «Реанімація».

Учасники курсу «Концептуальна фотографія з Романом Пятковкою» Центру PhotoCULT провели реанімацію – у прямому чи переносному сенсі. Протягом 5 тижнів навчання були створені серії фотографій, які мають загальну концепцією, поєднують різні акценти і фарби, внутрішні емоційних конструкцій, шкідливі звички і сублімовані ідеї авторів.

У кожного художника свій код: кольоровий, чорно-білий, сучасний. Його можна інтерпретувати по-різному, хто як хоче, відчуває,знає. Перед очима глядача пройдуть розтягнуті сцени, історія, секс, любов до своєї країни, пережитки минулого року, нудотна солодкість і палюче золото, риби і дерево, як початок нового шляху. Іноді достатньо звичайної присутності, щоб приміряти роль медіума.

Виставка експонувалась у лютому в Києві, в Центрі сучасного мистецтва М17, тепер вона буде представлена в Одесі. Відкриття 10 квітня о 17:00 в Грецькому Фонді Культури ( Червоний пров.,20).

Автори: Сергій Бек, Антон Буяло, Олена Кас’ян, Ніна Ліщук, Олексій Миколенко, Алекс Пеле, Вікторія Підуст, Ольга Солонко, Олексій Товпига, Ольга Торопова, Костянтин Феденко, Дар’я Фесечко, Лана Янковська. Куратор: Роман Пятковка.

Куратор виставки Роман Пятковка, Київ коментує відкриття виставки в Одесі:

"Одеса культурне місто, яке організовує достойні виставки. Такий проект, як "Реанімація" важливий для культурного життя міста та його молодих авторів. Виставка експерементальна та відображає нові тенденції в концептуальній фотографії, тому повинна бути показана не тільки в Одесі, а й інших великих містах України.

Сьогодні важливо знайти не лише нову форму, а також зміст, ідеї, змінювати погляд на мистецтво, відриватися від традиційної фотографії. Я не кажу, що її треба знищити, проте навчитися розуміти нові тенденції в арті. Будь-яке сучасне мистецтво - концептуальне".

Виставка буде доступна до 24 квітня.

Рекомендуємо прочитати

Яценюк став співвласником українського телеканалу

Колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк став співвласником телеканалу Espreso....

Це може бути цікавим

Скандал з паркувальним майданчиком на київському озері триває

Ганебна ситуація з паркувальним майданчиком на озері Вербне у Києві продовжується....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В столице пьяный водитель въехал в столб

Сегодня ночью на Оболони по адресу Героев Сталинграда, 47, случилось очередное пьяное дорожно-транспортное происшествие....