Київська міська рада найближчим часом розгляне питання створення районних рад у Києві. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київради.

«Вчора на засіданні постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків підтримали проект рішення про створення районних  в місті Києві рад. Документ був підтриманий одноголосно«, — йдеться в повідомленні.

Як вказано, за результатами широкого обговорення з громадськістю депутатами було підготовлено проект рішення «Про управління районами міста Києва». Зазначений проект зареєстрований 21 січня 2015 р. і направлений на доопрацювання постійним комісіям Київради.

Згідно з регламентом Київради, постійні комісії протягом 14 днів з моменту реєстрації опрацьовують проект рішення. У разі ненадходження у профільній комісії письмової інформації про результати розгляду протягом встановленого терміну, проект рішення вважається узгодженим.

«Жодної інформації щодо результатів розгляду іншими постійними комісіями немає. Отже, згідно з регламентом, проект рішення «Про управління районами міста Києва» може вважатися узгодженим у зв’язку із закінченням строків і повинен бути включений до порядку денного пленарного засідання Київради як невідкладний», — зауважив депутат і голова постійної комісії з питань самоврядування Олександр Бродський.загрузка...

Читайте також

Коментарі