93 бригада оточила батальйон «ОУН» в Пісках і вимагає скласти зброю

93 бригада оточила батальйон «ОУН» в Пісках і вимагає скласти зброю

Прямо зараз 93 бригада намагається роззброїти батальйон ОУН. Нам поставили ультиматим негайно здати зброю і покинути позиції.

Про це повідомив боєць батальйону ОУН Богдан Тицький у своєму профилі у фейсбуці.

 — Штаб батальйону ОУН в Пісках оточтли військові 93 бригади з БТРами, — підкреслив він.

Дотична до ситуації журналістка і активістка Ганна Сінькова наступним чином прокоментувала ситуацію довколо ьатальйона ОУН.

 — Є кілька фактів про передову, які дають мотив для роззброєння ефективної сили в Пісках — батальйону ОУН, — відзначила вона.

1. Здачу територій вже підписано, за неї отримано гроші і гарантії захисту російського бізнесу українського президента. ОУН проти — це наламує гешефт двох х….в.

2. Київ звик відступати перед «потужною силою агресора». Для цього Київ робить страшні котли, грається в символи-аеропорти і артистично плаче. Бат. ОУН же показав, що бурятів можна відганяти далеко й надовго і для цього не потрібні ні пафос, ні відмиті гроші — просто бажання захистити свою країну.

3. Передова — це найкращий коридор для контрабанди. Але цей коридор треба звільнити від тих, хто на війні воює, а не заробляє бо може бути палєво.

4. Раніше з потурання влади Гуменюк викрав майже всю зброю і автівки батальйону. Тобто, якщо зараз роззброїти батальйон — людей неможливо буде вивезти на безпечну територію. Для чого потрібні роззброєні бійці на передовій? Та щоб ви знову плакали перед екранами про новий котел…загрузка...

Читайте також

Коментарі