За рік час проїзду по найбільших вулицях столиці в ранковий час пік скоротився в середньому на 5%, в вечірній — на 7%. Про це свідчать дані дослідження сервісу Яндекс.Пробки, передає Економічна правда.

«Те, що на київських дорогах стало вільніше, найімовірніше, пов’язане із зростанням цін на бензин і ускладненням економічної ситуації в країні», — зазначається в дослідженні.

Як наголошується, найскладнішим місяцем вивченого періоду був грудень 2014 — головним чином через передсвяткове зростання активності на дорогах. А найменше пробок було в липні та січні, коли багато автомобілістів виїжджали з міста.

За рік світлофор Яндекс.Пробок тільки один раз показав у Києві максимальні десять балів — вранці 5 лютого 2015 року, коли місто постало в багатокілометрових заторах після сильного снігопаду.

«Найдовші пробки Києва зазвичай утворюються на Малій окружній дорозі між проспектом Генерала Ватутіна та Чоколівському бульварі. У 2015 році найбільша пробка була зафіксована увечері 20 березня: вона розтяглася майже на 11 кілометрів — від перетину вулиці Гетьмана і Борщагівської вулиці до середини Московського мосту», — йдеться в дослідженні.

У будні в Києві помітні години пік: вранці з 8:30 до 9:30 і ввечері з 18:00 до 19:00, причому ввечері завантаженість зазвичай помітно вище, ніж вранці. Влітку ранковий час пік майже пропадає, але вечірній залишається на тому ж рівні.

У досліджений період на дорогах Києва найбільш вільним днем ​​робочого тижня найчастіше був понеділок, а найбільш завантаженим — п’ятниця. Хоча в п’ятницю вечірній час пік зазвичай проходить легше, ніж в інші будні, але починається він на кілька годин раніше і триває довше звичайного. У суботу та неділю дороги Києва майже завжди вільні.загрузка...

Читайте також

Коментарі