В «Українській Венеції» прокладуть каналізацію

Департамент екології та природних ресурсів Одеської ОДА 31 березня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «СМУ-22» на реконструкцію каналізаційних очисних споруд міста Вилкове за 61,29 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть Наші Гроші.

Реконструкцію каналізації у Вилкові проводять за грантові гроші ЄС у рамках проекту «Інвентаризація, оцінка та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні України, Румунії і Республіки  Молдова» (Європейський інструмент сусідства та партнерства). Роботи мають виконати до кінця поточного року, у вартість також входить придбання обладнання.

Власником фірми «СМУ-22» з 2011 р. є Василь Чикур. За першою освітою Чикур медик, за другою – юрист, раніше працював у податковій інспекції, потім в банку, після чого став приватним підприємцем: у 2011 р. Чикур заснував «Суднобудівну компанію «Чикур», яка займається виробництвом «пірнаючих човнів» та прокладанням інженерних комунікацій – газопроводів, водопроводів та каналізацій, а також продає супутнє обладнання для виробництва труб і прокладання мереж. Сам Чикур найбільше відомий як винахідник міні-субмарини, яку декілька років тому змайстрував власноручно і які тепер виготовляє його суднобудівна компанія. За даними «ВДЗ», жодна із вказаних двох фірм Василя Чикура тендерів раніше не вигравала.

Єдиним допущеним конкурентом «СМУ-22» стало ТОВ «Вестт», засновниками котрого є одесити Василь Мітрієв і Тетяна Верієнко, обоє свого часу проживали в одній квартирі. Тетяна Верієнко також є засновницею ТОВ «Інтер-Буд» разом з Іриною Патуріду, депутаткою Одеської облради, обраною від Партії регіонів і тепер позафракційною. Ірина Патуріду також є донькою мера Іллічівська Валерія Хмельнюка. Раніше донька Хмельнюка носила прізвище чоловіка – Почиковська. За даними ЗМІ, вона з чоловіком змінили прізвище на Патуріду після отримання кіпрського громадянства. Валерій Хмельнюк є мером Іллічівська з 1994 року. Бізнес родини Хмельнюка, пов’язаний зі скандальними забудовами, приватизацією землі і приміщень, часто ставав приводом для журналістських розслідувань.

На участь у торгах подавався ще третій учасник – ТОВ «Полімерконструкція ЛТД», яке пропонувало виконати роботи на півтора мільйони дешевше за «СМУ». Однак пропозицію відхилили: учасник не переклав один документ на українську, пронумерував і підписав аркуші замість сторінок, не надав актів прийому-передачі по договорах на виконання аналогічних робіт, які мали б підтверджувати наявність в учасника необхідного досвіду, а також не надав низку документів, зокрема витяг з ЄДР, довідку про відсутність судимості за корупційне правопорушення тощо.

Рекомендуємо прочитати

В Киеве были найдены три сумки, выкинутых ворами

Девушка сообщает, что сумки скорее кто-то выхватил у девушек, кошельки забрали, остальное выкинули....

Це може бути цікавим

Меланія Трамп здивувала Конгрес відвертим костюмом за 10 тисяч

Меланія Трамп вже не вперше з'явилась на публіку в одязі від американського бренду....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Путин не ищет возможность "сохранить лицо" и не уйдет с Донбасса

Часто слышу от разных аналитиков и политиков одну и ту же фразу....