Одеські комуністи вимагають у Президента «помиритись з Росією»

Одеські комуністи вимагають у Президента «помиритись з Росією»

Текст відповідного проекту звернення до Президента, Кабміну і Верховній раді України вже винесений на чергову сесію Одеської міськради, намічену на 16 квітня.

Звернення запропонували депутати-комуністи Парадовський, Поліщук, Кісловській, Стогул. У ньому на підставі того, що, на їхню думку, «Україна найближчим часом стрибне у прірву» пропонується ряд досить цікавих заходів. В їх списку під №1 — така вимога:

«Припинення військових дій і політики насильства взагалі з усвідомленням того факту, що основна загроза ескалації конфлікту полягає в настроях і діях націонал-екстремістських кіл західного регіону України»

Крім того, пропонується відмова від розпочатих в Україні реформ, а також «нормалізація відносин з країнами Євразійського союзу, зокрема з РФ».

Друга пропозиція, яку буде запропоновано проголосувати одеським депутатам, йде від не названих поіменно депутатів з партії «Родина». Адресована вона тільки до Верховної Ради, повідомляє видання «Маяк».

Сенс звернення в тому, що для Одеси необхідний режим «порто-франко» (наводиться приклад 1819 — 1859 років).

«Одеська міська рада звертається до Верховної Ради України з проханням доручити профільному комітету з питань економічної політики розробити та внести на розгляд Верховної Ради України проект закону «Про спеціальну (вільну) економічну зону на території м. Одеси», і прийняти закон, який дозволить закласти економічний фундамент в будівництво міцної держави Україна».загрузка...

Читайте також

Коментарі