Луганські прикордонники дозволять безперешкодно перетинати кордон з Росією на Великдень

Луганські прикордонники дозволять безперешкодно перетинати кордон з Росією на Великдень

Прикордонна та митні служби під час Великодніх свят планують збільшити кількість співробітників в пунктах пропуску Луганській області, щоб створити більш комфортні умови громадянам для перетину державного кордону.

Про це повідомляє прес-служба Луганського прикордонного загону.

З 1 березня змінено режим в’їзду в Україну для громадян Російської Федерації, на Донбасі закрито низку пунктів пропуску на державному кордоні з Російською Федерацією.

Громадяни можуть перетинати кордон у межах Луганської області в наступних пунктах пропуску: в місцевих — «Юганівка», «Герасимівка», «Мілове», «Сиротине», «Петрівка» (жителі прикордонного регіону — громадяни РФ на виїзд з України лише ті, хто в’їхали до 16 березня, громадяни України — без обмежень); в міжнародних — «Танюшівка», «Просяне» і міждержавному — «Мілове» (громадяни РФ — за закордонними паспортами, громадяни України — без обмежень).

В той же час, прикордонники та митники обіцяють вжити заходів щодо збільшення чисельності персоналу в пунктах пропуску та відповідних робочих місць. Це повинно дозволити «комфортно перетинати державний кордон громадянам під час Великодніх свят і забезпечить якісну охорону державного кордону в пунктах пропуску».загрузка...

Читайте також

Коментарі