Стратегічні кадрові зміни – шлях до інвестицій

Щоб зробити Київщину найбільш привабливим регіоном України для інвесторів треба проводити стратегічні кадрові зміни.

В цьому переконаний перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

«Ми не хочемо працювати по-старому”, – каже він.

За його словами  для впровадження реформ, необхідних, щоб зробити Київщину найбільш привабливим в Україні інвестиційним регіоном, потрібна по-справжньому сильна команда, всі члени якої розуміють вимоги часу та пов’язані з цим завдання.

Зміни планується запроваджувати по напрямках, якими керує Парцхаладзе: економіка і капітальне будівництво, містобудування та архітектура, освіта і наука, соціальний захист, інфраструктура, транспорт, реклама  та туризм.

Ми не збираємось набирати співробітників за знайомством. На те є професіонали, котрі зможуть підібрати мотивований та націлений на результат персонал», ─ пообіцяв Лев Парцхаладзе і запросив до співпраці найбільш успішні й авторитетні рекрутингові та консалтингові компанії у сфері стратегічного управління і кадрів.

На безоплатній основі свою допомогу Київській обласній держадміністрації наразі надають Hudson, Ward Howell, Ancor, EBS тощо.

Протягом місяця консультанти та експерти з цих компаній сформулюють стратегію для департаментів та функції співробітників підрозділів, паралельно прописуючи чіткі й зрозумілі кваліфікаційні вимоги для кандидатів на вакантні посади. Що ж до безпосереднього підбору кадрів, то він буде здійснюватись виключно на відкритих засадах.

Будь-яка людина, котра має сили, бажання, гарні кваліфікацію та досвід, може прийняти участь в конкурсах Київської ОДА на заміщення вакантних посад.

«Змінюючи людей, не обов’язково брати тих, у кого був досвід роботи чиновником. Потрібні люди зі свіжим поглядом. Не ті, хто вміє вправно заповнювати папери, а ті, хто може докорінно змінити саму систему. І якщо ми хочемо якісно працювати, то про наші кроки повинні знати всі. Людина не повинна вишукувати інформацію тільки на сайті облдержадміністрації, де вона може подаватися в обмеженій кількості. Вся інформація має бути максимально доступною і прозорою», – додав  Парцхаладзе.

Рекомендуємо прочитати

Плюсы и минусы работы из дома

Работников на удалёнке становится всё меньшеАвтор: Ребекка ГринфилдВ прошлом году Ричард Лармер решил позволить своим сотрудникам регулярно работать из дома....

Це може бути цікавим

Ученые объяснили секрет популярности "Игры престолов"

Американские исследователи установили, почему фанаты "Игры престолов" по всему миру так сильно любят этот сериал, сообщает научный портал Science Alert....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В центре Киева автохамы захватили тротуар

В центре Киева на улице Шота Руставели произошел самозахват машинами тротуара....