Підрив стели у Харкові організувала жінка-терористка з Росії

Підрив стели у Харкові організувала жінка-терористка з Росії

У Харкові спіробітниками контррозвідки спільно з колегами з управління СБУ в Харківській області було затримано ймовірного організатора вибухів у Харкові, в т.ч. підриву стели на проспекті Правди.

Про це повідомив радник голови СБу Маркіян Лубківський.

За його інформацією йдеться  про громадянку Російської Федерації, співробітницю т.зв. міністерства державної безпеки «ДНР» з позивним «Тереза».

 — Встановлено, що на початку 2014 р. вона була активною учасницею «Антимайдану» в Харкові та проросійських протестних акцій, — розповів він.

Після початку бойових дій на Донбасі «Тереза» виїхала до Донецька для участі у збройному протистоянні проти України на боці т.зв. «ДНР».

У лютому ц.р. вказана особа за координації керівника одного із управлінь МДБ з позивним «Док» прибула до Харкова з метою збору розвідувальної інформації та координації діяльності диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ), які діють на території регіону.

 — За місцем тимчасового проживання громадянки РФ в результаті проведення невідкладних слідчих дій було виявлено саморобний вибуховий пристрій, військове спорядження, антиукраїнську символіку, — додав він.загрузка...

Читайте також