Депутати задумалися над проблемою боротьби з рейдерами

Депутати задумалися над проблемою боротьби з рейдерами

Парламент повинен захистити право власності підприємців та власників, які працюють в Україні, та унеможливити рейдерські захоплення. Про це під час розгляду в сесійній залі проекту закону «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (щодо унеможливлення внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за підробними документами), заявила його автор, народний депутат Оксана Продан.

Продан зауважила, що цей закон потрібен кожній юридичній особі, що працює в Україні. «Сьогодні для того, щоб внести зміни до статутних документів, змінити керівника будь-якого підприємства достатньо надати державному реєстратору просто копію документу, без жодного завірення», — сказала народний депутат.

Продан зауважила, що нині багато випадків, коли злочинці цим користуються — змінюють керівництво підприємств та власників, а правоохоронні органи не відкривають кримінальні справи, посилаючись на відсутність необхідних документів. «Законопроектом пропонується всі зміни в Державному реєстрі, які стосуються керівництва підприємств, статутних документів вносити за «мокрими» підписами на протоколі рішення засновників підприємства, або за нотаріально завіреними документами», — наголосила Продан.

Проект закону був ухвалений в першому читанні.загрузка...

Читайте також