На Донбасі погіршується ситуація — речник АТО

На Донбасі погіршується ситуація — речник АТО

У зоні АТО ситуація має тенденцію до загострення. Про це сьогодні на брифінгу повідомив речник антитерористичної операції Андрій Лисенко. 

«У зоні АТО ситуація має тенденцію до загострення. Є факти застосування артилерії, важких мінометів, танків з боку бойовиків … Найбільш неспокійною обстановка залишається на Донецькому напрямку», — сказав він.

Лисенко також повідомив, що за минулу добу в результаті бойових дій двоє українських військовослужбовців отримали поранення, загиблих немає.

Цю інформацію підтверджують і мешканці Донецька та Макіївки, передає видання «Остров».

Вони повідомляють у соціальних мережах, що звуки залпів від артилерійських знарядь чутні в декількох районах агломерації.

За їх інформацією постріли з великокаліберної зброї лунають в Пролетарському, Калінінському і Будьонівському районах Донецька і на Гвардійці, в мікрорайоні Зелений в Макіївці.

«Зранку і зараз чуємо періодично залпи важкого поодинокими, а хвилин 5 тому почули Град повний залп. Чуємо з боку поля за мікрорайоном Зелений, трохи далі (можливо за шахтою Калиново-Східна)», — пишуть користувачі.

«Об’єднаний — цілий ранок якісь бахи …», «Дзвін і звуки залпів. Заперевальна зараз», «Машзавод — теж весь ранок чуємо дуже далекі залпи», — зазначають місцеві жителі.загрузка...

Читайте також

Коментарі