Американський фотограф Клаудія Кунін завітала на фотофестиваль в Одесі

7 квітня о 14:00 в Одеському Літературному музеї відбудеться Лекція-презентація фотографа Клаудії Кунін «Привиди, пам’ять і дзеркала».

Я трохи розповім про те, як я росла в Південній Каліфорнії, розкажу про фотографію у Голівуді, і презентую 4 різні серії «Історій привидів в 3D» («3D Ghost Stories»), які я створила протягом останніх 10 років. Я розкажу про свій підхід, трохи про різні методи, які я використовувала, і те, що надихнуло створити ці серії – розповідає Клаудія.

Клаудія Кунін народилася у серпні 1954 у Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Отримала диплом бакалавра психології в Університеті Орегона. Періодично проводила виставки власних робіт і одночасно будувала кар’єру професійного фотографа. До списку її клієнтів входять AT&T, American Express, банк Wells Fargo, Concorde Pictures, Pfizer Pharmaceuticals, Ford Motor Co., Sprint Communications, Rolling Stone, Марта Стюарт, Wm. Morrison та Penguin Books. Зараз Клаудія присвятила себе творчості і вже має деякі напрацювання: «Привид», «Історії з духами», «Історія Святого Духа». Вона працює з архівними фотографіями та на їх основі створює мультимедійні проекти та 3D відео.

9 квітня о 19:00 в Арт-центрі ім.. Віри Холодної відбудеться Мультимедійна 3D виставка «Привид Пам’яті».

Серія «Привід пам’яті»/ «Spectre Of Memory» – це моя спроба розповісти історію моєї матері, використовуючи фотографії та документи, які віднайшлися. «Сутність моєї роботи - гонитва за тим, що неможливо висловити, нематеріальними силами в житті. Я завжди намагаюся проілюструвати невидиме, те, чого неможливо розгледіти неозброєним оком. З появою цифрових технологій, я можу поглянути на потаємний світ привидів і пам’яті через дзеркало часу. Я можу реанімувати минуле і перенести його у теперішній момент» -- розповідає авторка відео, які зроблені нею зі старих фото.

9 квітня Будуть продемонстровані чотири серії 3D відео: Історії привиду, Історії з духами, Історії Святого Духа, Історії Родинного Привиду. Також в рамках показу для гостей будуть грати одеські музиканти «FKP trio».

Вхід на лекцію та виставку вільний, але необхідна попередня реєстрація. Лекція Виставка Проект відбувається в рамках фотофестивалю Odesa//Batumi Photo Days за підтримки Посольства США в Україні.

Рекомендуємо прочитати

Боевики "ЛНР" чуть не подрались с "казаками" из-за гумконвоя РФ

Боевики пытались взять из запасов казачества медикаменты, на что получили резкий ответ главы Российского "казачества"....

Це може бути цікавим

Чиновники рассказали, сколько потратят на рекламу Евровидения

На рекламу и информационную подготовку Киева к Евровидению столичные власти потратят больше 5 млн....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, скільки засуджених помилував Порошенко за минулий рік

Протягом 2016 року президент України Петро Порошенко помилував 67 засуджених осіб....