До Донецька прибули «свіжі буряти» — повоювати

До Донецька прибули «свіжі буряти» — повоювати

Заступник командувача АТО, полковник Валентин Федичев повідомив про те, 2 квітня в Донецьк прибуло 600 військовослужбовців ЗС РФ з Бурятії.

Про це повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

«Заступник командувача АТО полковник Валентин Федичев розповів про те, скільки їх, а також повідомив про нові адреси місць дислокації бойовиків», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, повідомляється, що 2 квітня в Донецьк з РФ прибуло 600 військовослужбовців ЗС РФ з місцем постійної дислокації — Республіка Бурятія.

У своєму зверненні заступник Валентин Федичев в черговий раз підкреслив, що банди «ЛНР» продовжує проводять зачистку «козачків», які вперто не бажають переходити під контроль «обер-отамана Плотницького». У місті Перевальськ Луганської області «ЛНР» висунули місцевим «козакам» ультиматум — до кінця дня 4 квітня перейти в повне підпорядкування «ЛНР». Повідомляється про загиблого в рядах «козаків» під час протистоянь з банд формуванням «ДНР».

Також, за інформацією штабу АТО, на території Донецького дослідного заводу «Еталон» дислокується російський підрозділ спеціального призначення. А на території Макіївської виправної колонії № 32 організовано навчально-тренувальний табір з підготовки диверсантів з числа місцевих жителів і громадян РФ.

За інформацією штабу АТО, інструктори з вогневої, спеціальної та диверсійної підготовки — кадрові офіцери Головного Розвідувального Управління Генерального Штабу Збройних Сил Російської Федерації.загрузка...

Читайте також

Коментарі