До Дня Києва у столиці проведуть конкурс міських проектів «Best Urban Social Startup»

У столиці розпочалася реєстрація учасників та подача проектів в рамках відкритого конкурсу на кращий міський стартап-2015 м. Києва «Best Urban Social Startup».

Конкурс «Best Urban Social Sta rtup» є складовою Фестивалю проектів міського розвитку «PRO місто», який пройде у Києві 29-31 травня 2015 року. Розрядження “Про проведення фестивалю міських проектів “PRO місто” підписано Київським міським головою Віталієм Кличком. Нагородження переможців конкурсу стартапів відбудеться в рамках фестивалю 31 травня 2015 року - на День Києва.

Метою конкурсу «Best Urban Social Startup» є визначення та подальша підтримка кращих стартапів (проектів на стадії ідеї), які вирішують конкретні проблеми міського життя, відповідають на актуальний суспільний запит та спрямовані на покращення громадського простору Києва.

Організатори розраховують на те, що конкурсні рішення будуть інноваційними, але водночас реалістичними. Конкурсанти мають реалізовувати свій проект або його пілотну частину впродовж року та «вкластися» в бюджет призового фонду (200 тис. грн. від спонсору конкурсу).

Ще одна особливість конкурсу полягає у тому, що його учасники пропонуватимуть ідеї, як покращити громадський простір, використавши ІТ-інструменти. До ІТ-складової проектів можуть входити веб-сайт або веб-портал, «розумний» гаджет, мобільна аплікація або аплікація для соціальних мереж.

Крім того, конкурсанти мають зважати на принципи сталого розвитку міста. Зокрема, автори тих проектів, які будуть спрямовані на подолання технологічних та поведінкових бар’єрів до впровадження енергоефективності, отримають два гранти по 10 тис. грн. кожний від генерального партнера ІЕЕ. Інший партнер конкурсу – платформа соціальних інновацій «Велика ідея» - забезпечить трьом командам-фіналістам 15 годин менторських сесій зі спеціалістами з краудфандингу та комунікацій.

Відбір фіналістів та обрання переможця відбуватиметься у відкритий та зрозумілий спосіб. Учасник конкурсу має заповнити форму на сайті та підготувати презентацію за розміщеним там само шаблоном – після цього його проект з’явиться на сайті та стане доступним для on-line голосування. Підсумки on-line голосування будуть підбиті 10 травня. Журі врахує їх як додатковий голос при визначенні 10 фіналістів під час сесії, що відбудеться 11-12 травня.

28 травня в рамках фестивалю відкриється виставка 10 проектів, що вийдуть у фінал, а 31 травня фіналісти презентуватимуть їх перед журі та громадою. Переможець конкурсу та лауреати премій від партнерів будуть визначені за результатами публічних презентацій.

Дізнатися більше про конкурс, його програму та умови можна на сайті.

Рекомендуємо прочитати

Эксперты назвали лучшие страны для жизни женщин

Эксперты авторитетного американского издания U....

Це може бути цікавим

Бойовики та РФ готують чергову порцію фейків про "звірства" ЗСУ

Противник продовжує інформаційно-психологічні заходи, спрямовані на дискредитацію сил АТО та введення в оману цивільного населення....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Російський підприємець розповів, як ФСБ організувала вторгнення в Грузію

Російський підприємець Євгеній Чичваркін, який брав участь у передвиборній кампанії Дмитра Медведєва у 2008 році, розповів, як спецслужби РФ організували вторгненн....