Президент завив, що «Нормандська четвірка» домовилася про миротворців

Президент завив, що «Нормандська четвірка» домовилася про миротворців

Президент України Петро Порошенко заявив, що серед учасників «нормандської четвірки» досягнуто згоди щодо проведення конференції міністрів закордонних справ щодо формату місії миротворців в Україні. 

Про це він сказав в інтерв’ю 5 каналу.

«В результаті місяці напруженої роботи я можу сказати, що вже навіть в «нормандському форматі» була досягнута домовленість, що найближчим часом має відбутися зустріч, конференція міністрів закордонних справ країн «нормандського формату» для обговорення питання формату, модальності, термінів миротворців», — сказав Порошенко.

Він зазначив, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін вже провів консультації з генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном з приводу конкретних питань миротворців на Донбасі.

«Миротворці повинні стояти в буферній зоні лінії зіткнення і межі, а ОБСЄ перевіряти дотримання виконання мінських домовленостей по всій окупованій території», — підкреслив Порошенко.

За його словами, співпраця з ОБСЄ, збільшення кількості місії і розширення мандата і технічного оснащення буде гарантувати стійке припинення вогню, надійний виведення іноземних військ і звільнення всіх заручників.загрузка...

Читайте також