Лаврову знову не подобається закон про особливий статус Донбасу

Лаврову знову не подобається закон про особливий статус Донбасу

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва розраховує, що закон про особливий статус Донбасу не спровокує зрив виконання мирних домовленостей. Про це він заявив під час прес-конференції за підсумками зустрічі зі своїм словацьким колегою Мирославом Лайчаком, передає УНН з посиланням на РИА Новости.

«Ключове значення має суворе дотримання тієї поетапності, яка закріплена і схвалена президентами РФ, Німеччини, Франції та України. Поетапність ця в значній мірі піддається випробуванням у зв’язку з відомим законом Верховної Ради про особливий статус окремих районів Луганської та Донецької областей, який йде врозріз з мінськими домовленостями», — заявив Лавров.

Він зазначив, що Москва дуже розраховує, що рішення Верховної Ради «не спровокує зрив цих найважливіших документів, які зараз є головною опорою зусиль з мирного врегулювання».

«Упевнений, що той контрольний механізм, який домовилися створити лідери «нормандської четвірки», проаналізує те, що відбувається, і висловиться з приводу такого відходу від букви мінських домовленостей, щоб не допустити ситуації, коли ці домовленості проваляться», — додав Лавров.загрузка...

Читайте також