Голова районної ради відмовився звітувати перед громадою

\'\'\'\'\'\'\'\'

Сьогодні, 3 квітня відбулась 42 сесія Обухівської районної ради.  До розгляду на порядку денному депутатам було надано 19 питань, два з яких викликикали неабиякий інтерес у громади. Йдеться про дозвіл на видобування піску в акваторії Канівського водосховища (м.Українка) та звіт голови районної ради Шушакова К.О., повідомили в місцевому виданні \"Хроніки міста Обухова\".

\r\n

Якщо в першому питанні всі крапки над “ї” були розставлені без зайвих обговорень і дозвіл рада не дала, то друге обговорювалось більше години як депутатами так і представниками громадськості.

\r\n

Короткий екскурс в історію. Майже рік тому, 7 березня 2014 р, районна рада обирала нового голову. За підтримки об’єднання багатьох громадських орагінацій, патріотичних політичних партій, об’єднанню Майдану Обухівщини, головою було обрано депутата від “УДАРу” Шушакова Костянтина Олександровича.

\r\n

\r\n

Трохи пізніше, за аналогічної підтримки було призначено нового голову РДА – Неділька Сергія Вікторовича. Всі були налаштовані на спільну плідну працю, відкритість та прозорість.

\r\n

Пройшов рік. На засіданні ГО “Майдан Обухівщини” було прийнято ряд рішень, серед яких – організувати та заслухати публічний звіт за рік роботи голів Райради та РДА.

\r\n\r\n

І якщо голова РДА Неділько С.В. погодився відзвітувати перед громадою, то Шушаков К.С. дав відповідь, що згідно закону України “Про місцеве самоврядування” він має звітуватись перед районною радою, тому, кому цікаво послухати – велкам на засідання!

\r\n

Сам звіт голови представляв собою в основному цифри – кількість сесій, розглянутих питань, бюджети тощо.

\r\n

Питання з залу голові задали не всі бажаючі, а ті, хто мав можливість висловитись – або бажаної відповіді не отримав, або не мав змоги закінчити задавати питання.

\r\n

Скажімо так – адекватного діалогу не було – культура спілкування не змінюється – ми так і не навчились один одного чути. Кінцевий результат – заступник голови Ткаченко відхилив усі прохання надати слово, поставив питання на голосування, далі – “лєс рук” і перейшли до наступного питання порядку денного. Результат – громада зробила висновки і покинула зал засідань.

\r\n

То ж, чекаємо на 25 квітня, на якому буде звітувати голова РДА і маємо надію, що голова райради все-таки почує громаду і також прийде і відзвітує. Тим паче, що позиція політичної сили, яку він представляє повністю співпадає з позицією громади. І якщо в якихось питаннях громаду можна не почути (що може стати причиною наслідків, які на собі відчули минулі очільники району), то йти врозріз із своєю партією взагалі необдумане рішення.

Рекомендуємо прочитати

Россия пытается искусственно снизить курс рубля

Процесс беспрецедентного роста курса рубля на рынке обмена валют, особенно ярко выраженный в отношении доллара и евро, очень тревожит российское правительство....

Це може бути цікавим

Эксперт рассказал, как удалось отстоять Украину в 2014 году

22 ФЕВРАЛЯ 2014-ГО - ПРОВАЛ ПУТИНСКОГО ПЛАНА РАСКОЛА УКРАИНЫ, КОЛОМОЙСКИЙ СОРВАЛ СЪЕЗД "УКРАИНСКОГО ФРОНТА", ТУРЧИНОВ СТАЛ ГЛАВОЙ ВЕРХОВНОЙ РАДЫ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, коли і чому Трамп зацікавиться Україною

***Помітне зміщення Трампом своєї повістки з внутрішньої на зовнішньополітичну....