Терористи не хочуть проводити вибори за загальноприйнятими правилами - МЗС

У прямому ефірі інформаційної програми «Події» на каналі «Україна» політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макєєв прокоментував міжнародну політику Києва.

Зокрема, він висловив сподівання, що чергові переговори з представниками "ДНР" і "ЛНР" принесуть результат.

«Ми сподіваємося, що кожні переговори, в яких ми беремо участь, принесуть результат. Під час останніх міжнародних контактів йшлося про те, що для того щоб виконувати Мінські домовленості, потрібно мати можливість проконтролювати, як сторони їх виконують. Українська сторона дає повну свободу для спеціальної моніторингової місії перевіряти відведення техніки і припинення вогню. На жаль, ми бачимо, що позиції збройних сил України постійно обстрілюють, і що представники окремих районів Донецької та Луганської областей не допускають спостерігачів ОБСЄ на контрольовані ними території. В таких умовах, жодної довіри бути не може», - заявив представник МЗС.

Політичний директор МЗС України заявив, що компромісу в питанні вимог бойовиків скасувати рішення, які стосуються правил проведення виборів, бути не може: «Я думаю, що в цих питаннях компромісу бути не може. Якщо послухати окремих представників Донецька і Луганська, вони б провели вибори завтра, і завтра б відразу оголосили результати. Насправді, вибори в усьому цивілізованому світі проводяться за правилами, за чіткими правилами, визначеними ОБСЄ, як свобода доступу до ЗМІ, відсутність будь-яких збройних сил і злочинців, можливість усім політичним партіям взяти участь у виборах. Вони протестують проти цього, але це загальноприйняті правила і їх їм доведеться прийняти».

Олексій Макєєв розповів про те, як просуваються переговори з ООН щодо введення миротворчого контингенту в Україні: «Були розпочаті попередні консультації в Нью-Йорку. Ми за допомогою наших партнерів, які входять до Ради Безпеки ООН, такі консультації ведемо. На цьому етапі ми хотіли б, щоб уже в найближчому часі було прийнято рішення про відправку в Україну так званої оціночноі місії, яка могла б на місці розібратися, яким способом ООН могла б відреагувати на цю ситуацію».

 «Оціночна місія може приїхати досить швидко, але оціночна місія - це не миротворча місія», - додав він.

Рекомендуємо прочитати

На Харківщині спіймали проросійського кримінального авторитета

На Харківщині співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією затримали учасників міжрегіонального злочинного угруповання, які погрозами та насильством «віджимали» майно громадян....

Це може бути цікавим

​Сергей Михалок про Летова, Мстителей и Любовь

От редактора Мы уже знакомили читателей с прошлогодним концертом «Вечірнє сонце»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Pianoboy отыграет бесплатный концерт в День Киева

27-28 мая, жители столицы будут отмечать День Киева....