Терористи не хочуть проводити вибори за загальноприйнятими правилами - МЗС

У прямому ефірі інформаційної програми «Події» на каналі «Україна» політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макєєв прокоментував міжнародну політику Києва.

Зокрема, він висловив сподівання, що чергові переговори з представниками "ДНР" і "ЛНР" принесуть результат.

«Ми сподіваємося, що кожні переговори, в яких ми беремо участь, принесуть результат. Під час останніх міжнародних контактів йшлося про те, що для того щоб виконувати Мінські домовленості, потрібно мати можливість проконтролювати, як сторони їх виконують. Українська сторона дає повну свободу для спеціальної моніторингової місії перевіряти відведення техніки і припинення вогню. На жаль, ми бачимо, що позиції збройних сил України постійно обстрілюють, і що представники окремих районів Донецької та Луганської областей не допускають спостерігачів ОБСЄ на контрольовані ними території. В таких умовах, жодної довіри бути не може», - заявив представник МЗС.

Політичний директор МЗС України заявив, що компромісу в питанні вимог бойовиків скасувати рішення, які стосуються правил проведення виборів, бути не може: «Я думаю, що в цих питаннях компромісу бути не може. Якщо послухати окремих представників Донецька і Луганська, вони б провели вибори завтра, і завтра б відразу оголосили результати. Насправді, вибори в усьому цивілізованому світі проводяться за правилами, за чіткими правилами, визначеними ОБСЄ, як свобода доступу до ЗМІ, відсутність будь-яких збройних сил і злочинців, можливість усім політичним партіям взяти участь у виборах. Вони протестують проти цього, але це загальноприйняті правила і їх їм доведеться прийняти».

Олексій Макєєв розповів про те, як просуваються переговори з ООН щодо введення миротворчого контингенту в Україні: «Були розпочаті попередні консультації в Нью-Йорку. Ми за допомогою наших партнерів, які входять до Ради Безпеки ООН, такі консультації ведемо. На цьому етапі ми хотіли б, щоб уже в найближчому часі було прийнято рішення про відправку в Україну так званої оціночноі місії, яка могла б на місці розібратися, яким способом ООН могла б відреагувати на цю ситуацію».

 «Оціночна місія може приїхати досить швидко, але оціночна місія - це не миротворча місія», - додав він.

Рекомендуємо прочитати

Я не стал бы держать пари, что Трамп через год все еще будет президентом, - Джеффри Сакс

(c) AFP 2017Поведение Трампа на международной арене вызывает недоумение у многих европейских политиков....

Це може бути цікавим

Новую версию электромобиля Nissan Leaf оборудуют адаптивным круиз-контролем

Компания Nissan подтвердила, что новое поколение электромобилей оснастят технологией полуавтоматического управления ProPILOT Assist, а, по сути, адаптивным круиз-контролем....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые представили мировую статистику чистоты рук

Загрязнение окружающей среды выступает фактором риска многих респираторных и желудочно-кишечных заболеваний....