У березні на первинному ринку України було продано 2579 нових автотранспортних засобів.

Це найнижчий показник не тільки за перші три місяці поточного року, але і з початку століття, повідомляє асоціація Укравтопром.

Березневий результат ринку нових легкових автомобілів — 2259 первинних реєстрацій. Такий обсяг продажів на 23% нижче показника попереднього місяця і в 4,8 рази менше результату річної давності.

Найчастіше в березні реєструвалися автомобілі марки Toyota — 175 штук. Таким чином, збільшивши продажі відносно лютого на 3,5%, Toyota змогла зайняти лідерську позицію на ринку, піднявшись з шостої сходинки, яку вона займала в попередньому місяці. Варто відзначити, що роком раніше цей японський бренд був на третій позиції в рейтингу, з обсягом продажів, який в шість разів перевершує нинішній.

Друге місце дісталося Renault з результатом 173 зареєстрованих авто. Цей французький бренд погіршив своє позиціонування на ринку відносно лютого, спустившись зі сходинки лідера рейтингу, втративши в продажах 28 відсотків. Роком раніше Renault знаходився на 8 місці, але при цьому обсяг продажів був на 140% вище.

На третьому місці Volkswagen — 151 авто. У попередньому місяці Volkswagen займав 5 місце, проте його продажі були на 14% вище березневого результату. Щодо березня 2014 року, коли бренд знаходився на тій же 5 сходинці рейтингу, його показник первинних реєстрацій знизився в 3,4 рази.

Ринок нових комерційних автомобілів закінчив березня з результатом 270 авто, продемонструвавши тим самим падіння відносно лютого на 37%, а в порівнянні з березнем минулого року — майже на 62%. Кількість первинних реєстрацій нових автобусів в минулому місяці склало 50 штук.загрузка...

Читайте також

Коментарі