На українському авторинку констатували найнижчі показники за 15 років

У березні на первинному ринку України було продано 2579 нових автотранспортних засобів.

Це найнижчий показник не тільки за перші три місяці поточного року, але і з початку століття, повідомляє асоціація Укравтопром.

Березневий результат ринку нових легкових автомобілів - 2259 первинних реєстрацій. Такий обсяг продажів на 23% нижче показника попереднього місяця і в 4,8 рази менше результату річної давності.

Найчастіше в березні реєструвалися автомобілі марки Toyota - 175 штук. Таким чином, збільшивши продажі відносно лютого на 3,5%, Toyota змогла зайняти лідерську позицію на ринку, піднявшись з шостої сходинки, яку вона займала в попередньому місяці. Варто відзначити, що роком раніше цей японський бренд був на третій позиції в рейтингу, з обсягом продажів, який в шість разів перевершує нинішній.

Друге місце дісталося Renault з результатом 173 зареєстрованих авто. Цей французький бренд погіршив своє позиціонування на ринку відносно лютого, спустившись зі сходинки лідера рейтингу, втративши в продажах 28 відсотків. Роком раніше Renault знаходився на 8 місці, але при цьому обсяг продажів був на 140% вище.

На третьому місці Volkswagen - 151 авто. У попередньому місяці Volkswagen займав 5 місце, проте його продажі були на 14% вище березневого результату. Щодо березня 2014 року, коли бренд знаходився на тій же 5 сходинці рейтингу, його показник первинних реєстрацій знизився в 3,4 рази.

Ринок нових комерційних автомобілів закінчив березня з результатом 270 авто, продемонструвавши тим самим падіння відносно лютого на 37%, а в порівнянні з березнем минулого року - майже на 62%. Кількість первинних реєстрацій нових автобусів в минулому місяці склало 50 штук.

Рекомендуємо прочитати

Врачи назвали сладости, которые можно есть каждый день

Врачи доказали, что существуют сладости, которые можно есть каждый день без вреда для здоровья....

Це може бути цікавим

В оккупированном Луганске ночью прогремел взрыв

В некоторых квартирах многоэтажек вылетели стекла в окнах, о пострадавших информации все еще нет....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Два фигуранта дела Мартыненко сбежали за границу

По информации САП, директор "Восточного горно-обогатительного комбината" Александр Сорокин и заместитель директора госконцерна "Ядерное топливо" покинули Украину....