МВС України та корпорація «Microsoft» підписали Меморандум про взаєморозуміння

Міністерство внутрішніх справ України та корпорація «Microsoft» підписали Меморандум про взаєморозуміння, який закріплює взаємну зацікавленість у співпраці в галузі захисту даних, інформаційної та кібербезпеки. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Його підписання надасть можливість у подальшому співпрацювати у сфері захисту даних та інформаційної безпеки України. У перспективі – співпраця в рамках програми операційної та технічної підтримки найвищого класу Microsoft Premier Support, а також підписання Міністерством Угоди про співробітництво з питань безпеки.

Заступник Міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Тигран Авакян зазначив, що співпраця зі світовим лідером дозволить Міністерству ефективно протистояти сучасним викликам та загрозам у кіберпросторі.

 «Співпраця зі світовим лідером дозволить Міністерству налагодити ефективну систему захисту від кіберзагроз та оперативного реагування на атаки», – підкреслив заступник глави МВС.

За словами віце-президента корпорації Microsoft у країнах Центральної та Східної Європи Дона Грентема (Don Grantham), для «Microsoft» питання захисту даних є надзвичайно важливим. Корпорація вже понад 20 років співпрацює з європейськими урядами, державними установами та бізнесом і ділиться власним досвідом. Це допомагає відповідати на локальні виклики та сприяти економічному розвитку.

 «Водночас ми постійно розвиваємо наші технології, щоб уряди могли будувати свої рішення в умовах довіри. Переконаний, що співпраця із Міністерством внутрішніх справ – важливий крок на шляху до створення ефективного захисту державної інформації», – зазначив Дон Грентем.

Сторони зазначають, що підписаний сьогодні Меморандум стане фундаментом для підписання подальших угод, в рамках яких МВС та фахівці Microsoft спільно працюватимуть над посиленням кібербезпеки відомства. Зокрема, компанія готова надавати інформаційну підтримку і консультації фахівцям МВС щодо своїх продуктів та сервісів Microsoft. Крім того, представники «Майкрософт» готові надавати допомогу правоохоронцям у процесі ідентифікації та боротьби із загрозами інформаційній безпеці.

Відзначимо, сторони, також, обговорили перспективи розширеної співпраці в рамках програми операційної та технічної підтримки найвищого класу Microsoft Premier Support, а також підписання Міністерством Угоди про співробітництво з питань безпеки.

Рекомендуємо прочитати

Илон Маск хочет объединить человеческий мозг и компьютер

Видимо, знаменитому предпринимателю Илону Маску не хватает собственных высокотехнологичных проектов....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Cекретный космический аппарат США установил рекорд нахождения на орбите

Самый секретный из американских космических аппаратов – космоплан X-37B – установил рекорд по пребыванию на орбите среди такого рода «секретных» миссий....