Банда "донських козаків" обстріляла російських військових в Красному Лучі

02.04.2015 р блогер Олег Ярчук повідомив дані перехоплення донесень російських окупантів щодо обстрілів невідомою ДРГ місця тимчасової дислокації російських окупантів в м.Красний Луч.

Про ситуацію розповів керівник ГІ "Права Справа" Дмитро Снєгирьов.

 - Р-н н.п. Красний Луч. Місце тимчасової дислокації підрозділу Одон ВВ МВС РФ (*дивізія ім. Дзержинського) атаковано із стрілецької зброї і гранатометів неідентифікованою ДРГ. "200" - 2, "300"- 8., - розповів він.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" місце тимчасової дислокації росіян - це приміщення податкової інспекції, яке розташовано в самому центрі м.Красний Луч.

Як повідомлялося ранше, у приміщеннях податкової інспекції у Красному Лучі знайшла своє місце контора ФСБ, співробітники якої активно вербують місцеве населення до лав незаконних військових формувань.

 - За інформацією з власних джерел снайперський вогонь вівся не по самій будівлі, а по конкретному об"єкту-російському куратору місцевих незаконних формувань на псевдо "Олег". а інформацією аналітичного відділу ГІ " Права Справа" "Олег", як і його поплічник "Сергій", позиціонував себе як офіцер ГРУ ГШ ЗС РФ, - додав активіст.

Він переконаний, що замах на російського офіцера - це відплатна акція бойовиків т.зв."донського козацтва", які незадоволені керівною участю росіян в роззброєнні їхніх загонів, які мали місце в м.Красний Луч та м.Петровське, та арештом їхніх ватажків, а саме: "Косогора" та "Бендекса".

Рекомендуємо прочитати

14 судових справ про дискримінацію. Кращі цитати

Рівність завжди вважалась основною правовою категорією....

Це може бути цікавим

Який напій сприяє утворенню злоякісних пухлин

Якщо жінка щодня випиває по одному келиху вина або вживає одну порцію іншого алкогольного напою, у неї підвищиться ризик раку грудей....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть