Банда "донських козаків" обстріляла російських військових в Красному Лучі

02.04.2015 р блогер Олег Ярчук повідомив дані перехоплення донесень російських окупантів щодо обстрілів невідомою ДРГ місця тимчасової дислокації російських окупантів в м.Красний Луч.

Про ситуацію розповів керівник ГІ "Права Справа" Дмитро Снєгирьов.

 - Р-н н.п. Красний Луч. Місце тимчасової дислокації підрозділу Одон ВВ МВС РФ (*дивізія ім. Дзержинського) атаковано із стрілецької зброї і гранатометів неідентифікованою ДРГ. "200" - 2, "300"- 8., - розповів він.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" місце тимчасової дислокації росіян - це приміщення податкової інспекції, яке розташовано в самому центрі м.Красний Луч.

Як повідомлялося ранше, у приміщеннях податкової інспекції у Красному Лучі знайшла своє місце контора ФСБ, співробітники якої активно вербують місцеве населення до лав незаконних військових формувань.

 - За інформацією з власних джерел снайперський вогонь вівся не по самій будівлі, а по конкретному об"єкту-російському куратору місцевих незаконних формувань на псевдо "Олег". а інформацією аналітичного відділу ГІ " Права Справа" "Олег", як і його поплічник "Сергій", позиціонував себе як офіцер ГРУ ГШ ЗС РФ, - додав активіст.

Він переконаний, що замах на російського офіцера - це відплатна акція бойовиків т.зв."донського козацтва", які незадоволені керівною участю росіян в роззброєнні їхніх загонів, які мали місце в м.Красний Луч та м.Петровське, та арештом їхніх ватажків, а саме: "Косогора" та "Бендекса".

Рекомендуємо прочитати

У Путіна прокоментували санкції Євросоюзу

Рада Євросоюзу вирішила ще на шість місяців продовжити санкції проти Росії....

Це може бути цікавим

В Чехии ликвидировали "представительство ДНР"

Суд в чешском городе Острава ликвидировал самопровозглашенное "почетное консульство ДНР"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Вірус "Петя" атакував шоколадну фабрику в Австралії

Вірус Петя вразив шоколадну фабрику Cadbury в Тасманії....