02.04.2015 р блогер Олег Ярчук повідомив дані перехоплення донесень російських окупантів щодо обстрілів невідомою ДРГ місця тимчасової дислокації російських окупантів в м.Красний Луч.

Про ситуацію розповів керівник ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов.

 — Р-н н.п. Красний Луч. Місце тимчасової дислокації підрозділу Одон ВВ МВС РФ (*дивізія ім. Дзержинського) атаковано із стрілецької зброї і гранатометів неідентифікованою ДРГ. «200» — 2, «300»- 8., — розповів він.

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» місце тимчасової дислокації росіян — це приміщення податкової інспекції, яке розташовано в самому центрі м.Красний Луч.

Як повідомлялося ранше, у приміщеннях податкової інспекції у Красному Лучі знайшла своє місце контора ФСБ, співробітники якої активно вербують місцеве населення до лав незаконних військових формувань.

 — За інформацією з власних джерел снайперський вогонь вівся не по самій будівлі, а по конкретному об»єкту-російському куратору місцевих незаконних формувань на псевдо «Олег». а інформацією аналітичного відділу ГІ » Права Справа» «Олег», як і його поплічник «Сергій», позиціонував себе як офіцер ГРУ ГШ ЗС РФ, — додав активіст.

Він переконаний, що замах на російського офіцера — це відплатна акція бойовиків т.зв.»донського козацтва», які незадоволені керівною участю росіян в роззброєнні їхніх загонів, які мали місце в м.Красний Луч та м.Петровське, та арештом їхніх ватажків, а саме: «Косогора» та «Бендекса».загрузка...

Читайте також

Коментарі