Тендери «Спецжитлофонду» виграє фірма його замдиректора

ТОВ «Київська будівельна компанія №1» завищила вартість будівництва житлового будинку для КП «Спецжитлофонд» на 2,03 млн грн. Про це йдеться у рішенні Господарського суду м. Києва за 24 березня, пишуть Наші Гроші.

Йдеться про будівництво житлового будинку по вул. Фрунзе, № 85/87 А, його КП «Спецжитлофонд» замовило фірмі у 2010 р.

Ціна будівництва мала скласти близько 29 млн грн., однак фінальна вартість визначалася як динамічна, тобто розрахунки за виконані роботи мали здійснюватися по факту – на підставі довідки про вартість виконаних підрядних робіт, актів приймання-здачі проміжними платежами по мірі виконання робіт за місяць.

У липні 2014 р. сторони підписали акт прийому-здачі об’єкта і комунальники перерахували фірмі 25,59 млн грн.

Уже за місяць КП «Київекспертиза» здійснило перевірку цього будівництва на предмет відповідності обсягів виконаних і встановило завищення вартості фактично виконаних обсягів робіт – на 2,03 млн грн.

У грудні «Спецжилофонд» разом з «КБК №1» підписали довідку про вартість виконаних робіт  з урахуванням встановленого завищення – однак фірма переплачені кошти так і не повернула.

Оскільки факт заборгованості підтверджений матеріалами справи, суд задовольнив позов комунальників повністю – «КБК №1» зобов’язана повернути переплату.

Фірму «КБК №1» заснували у 2006 р. Михайло Музиченко й Андрій Перегуда. Станом на момент укладення договору з комунальним підприємством – власниками були Музиченко й Галкіна. Пізніше Музиченко лишився одноосібним власником, а наразі фірма належить Євгену Скарупі.

Андрій Перегуда відомий як перший заступник директора КП «Спецжитлофонд»  і багаторічний очільник тендерного комітету цього підприємства. Згідно з даними по тендерах «Спецжитлофонду» на «ВДЗ» – Перегуда відповідав за закупівлі КП щонайменше останні вісім років.

За цей час «КБК №1» виграло тендерів «Спецжитофонду» на суму 215,99 млн грн. Ще на 113,24 млн грн. отримало підрядів ТОВ «Будсервіс 2», яке Михайло Музиченко очолював у якості директора у 2010-2013 р.р.

Дані про проведення «Спецжитлофондом» тендеру на будівельні роботи по вказаному об’єкту на Фрунзе, через який «Спецжитлофонд» судився з «КБК №1» – відсутні.

Рекомендуємо прочитати

СБУ не нашла фактов причастности бойцов "Айдара" к терроризму

Следователи Службы безопасности Украины сообщили, что не получили фактических данных, которые свидетельствуют о причастности "Айдара" к терроризму....

Це може бути цікавим

Путин прибыл в аннексированный Крым

Президент России Владимир Путин прибыл с визитом в международный детский центр "Артек", что в оккупированном Россией Крыму....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Центробанк Китая тестирует национальную криптовалюту

Народный банк Китая (НБК) вместе с несколькими коммерческими банками страны начал проводить «транзакции на бумаге», чтобы протестировать прототип национальной кр....