Тендери «Спецжитлофонду» виграє фірма його замдиректора

ТОВ «Київська будівельна компанія №1» завищила вартість будівництва житлового будинку для КП «Спецжитлофонд» на 2,03 млн грн. Про це йдеться у рішенні Господарського суду м. Києва за 24 березня, пишуть Наші Гроші.

Йдеться про будівництво житлового будинку по вул. Фрунзе, № 85/87 А, його КП «Спецжитлофонд» замовило фірмі у 2010 р.

Ціна будівництва мала скласти близько 29 млн грн., однак фінальна вартість визначалася як динамічна, тобто розрахунки за виконані роботи мали здійснюватися по факту – на підставі довідки про вартість виконаних підрядних робіт, актів приймання-здачі проміжними платежами по мірі виконання робіт за місяць.

У липні 2014 р. сторони підписали акт прийому-здачі об’єкта і комунальники перерахували фірмі 25,59 млн грн.

Уже за місяць КП «Київекспертиза» здійснило перевірку цього будівництва на предмет відповідності обсягів виконаних і встановило завищення вартості фактично виконаних обсягів робіт – на 2,03 млн грн.

У грудні «Спецжилофонд» разом з «КБК №1» підписали довідку про вартість виконаних робіт  з урахуванням встановленого завищення – однак фірма переплачені кошти так і не повернула.

Оскільки факт заборгованості підтверджений матеріалами справи, суд задовольнив позов комунальників повністю – «КБК №1» зобов’язана повернути переплату.

Фірму «КБК №1» заснували у 2006 р. Михайло Музиченко й Андрій Перегуда. Станом на момент укладення договору з комунальним підприємством – власниками були Музиченко й Галкіна. Пізніше Музиченко лишився одноосібним власником, а наразі фірма належить Євгену Скарупі.

Андрій Перегуда відомий як перший заступник директора КП «Спецжитлофонд»  і багаторічний очільник тендерного комітету цього підприємства. Згідно з даними по тендерах «Спецжитлофонду» на «ВДЗ» – Перегуда відповідав за закупівлі КП щонайменше останні вісім років.

За цей час «КБК №1» виграло тендерів «Спецжитофонду» на суму 215,99 млн грн. Ще на 113,24 млн грн. отримало підрядів ТОВ «Будсервіс 2», яке Михайло Музиченко очолював у якості директора у 2010-2013 р.р.

Дані про проведення «Спецжитлофондом» тендеру на будівельні роботи по вказаному об’єкту на Фрунзе, через який «Спецжитлофонд» судився з «КБК №1» – відсутні.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

У Києві на території Гідропарку згорів спортклуб

У неділю вночі, 28 травня, у Києві на території Гідропарку згорів спортивний клуб, де тренувалися любителі та професійні спортсмени....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Парасюк скоїв нечувану витівку за кермом авто

Народний депутат України Володимир Парасюк полюбляє фотографуватися під час руху автомобіля, перебуваючи за його кермом....